תפריט
ראשי > חדשות - מכבי נתניה מול מכבי חיפה
מאת: יצחק הברמן, מכבי חיפה | שבת, 19/02/1994, 00:00

מכבי נתניה מול מכבי חיפה

האתר הרשמי של מכבי חיפה. באתר חדשות ועידכונים, מידע על מחלקות הנוער, מועדון האוהדים ורכישת כרטיסים.לא יאומן כי יסופר. ערב משחק העונה השני בין מכבי חיפה למכבי תל אביב ניצבות שתי הקבוצות בקו אחד עם 60 נקודות לכל אחת. תל אביב ראשונה אחרי ניצחון 1:2 על הפועל כפר-סבא וחיפה חזרה מהכפור הנתנייתי בעור שיניה אחר שפיגרה כבר בשני שערים.

חיפה שבה והוכיחה כי היא בנויה לאליפות. בפעם הראשונה פיגרה בשני שערים וקמה מהקרשים. היא ראתה בדקה העשירית את שלום תקווה מגיש כדור לרומן פיליפצ`וק שהשתחרר מאלון חרזי ובעט לפינה הרחוקה ? 0:1 לנתניה. היא ראתה את בלם נתניה, אלון חלפון מגיע בסלאלום לאזור הרחבה, מוסר לפיליפצ`וק שמעביר לשקווירין שקובע 0:2 לנתניה.

ואז נכנס גצקו ואחרי חמש דקות(דקה 67) פרע שטר ראשון. עטר בעט לקורה ועל הכדור החוזר השתלט גצקו שצימק ל- 2:1 ומיד אחר כך נכנס שי הולצמן, שחקן נתנייתי ששוחרר לחיפה, וגם הוא לא טמן רגלו בצלחת אלא כבש שש דקות מהסיום. עטר התחיל במהלך, גצקו נגח קלות והולצמן, עם כל הלב השווה ל ? 2:2 למגנת לבם של חבריו לשעבר.

החיפנים, להם היה זה מהפך שישי העונה בתוצאות, ממשיכים להצליח בחוץ (12 משחקים רצופים) אבל אלון חזן לא ישחק בעוד שבועיים כי ספג את הכרטיס הצהוב השלישי.

הרכב מכבי נתניה: גבי אלבז, יוסי מלכה, פיטר קרגיל, אלון חלפון, גבי פקר, אבישי ז`אנו, סלובובאן דראפיץ`, אסי דומב, שלום תקוה, איגור שקווירין (הוחלף ע"י רונן שפירא בדקה 79), רומן פיליפצ`וק.