תפריט
ראשי > חדשות - מכבי חיפה מכבי הרצליה
מאת: יצחק הברמן, מכבי חיפה | שבת, 07/02/1998, 00:00

מכבי חיפה מכבי הרצליה

האתר הרשמי של מכבי חיפה. באתר חדשות ועידכונים, מידע על מחלקות הנוער, מועדון האוהדים ורכישת כרטיסים.תוצאת הסיבוב הראשון חזרה על עצמה גם בקרית אליעזר אלא שהפעם החיפנים לא היו מרוצים כמו גם הקהל שלהם.
הרצליה עלתה ליתרון בדקה ה-.27 מוריס אוזן בעט כדור שפגע בפניו של דוידוביץ וחזר לרגליו של הקשר ההרצלייני שהפעם לא נכשל ובעט לרשת. דוידוביץ לא יכול היה להמשיך בעקבות הפגיעה ואת מקומו תפס שוער המשנה, בוני גינצבורג.

בדקה ה-52 השיגה חיפה את השוויון. המגן גולן דרעי הגביה מהאגף הימני לראשו של חזי שירזי שנגח פעם אחת, השוער גילארדי הדף ובנסיון השני שירזי כבר לא נכשל 1:1.
חיפה התעודדה מהשער, המשיכה ללחוץ ובדקה ה-70 תורגם הלחץ לשער. נידרגאוס בעט כדור שפגע בעמית לוי, היטעה את גילרדי ונכנס לשער 1:2 לחיפה.
וכשנדמה היה שהאורחים ויתרו על המשחק כבש מוריס אוזן שער בכתפו (דקה 75) אחרי שעמית לוי הגביה ואיש מהגנת חיפה לא הגיב.

בסיום המשחק כינס, נשיא המועדון, יעקב שחר, מסיבת עיתונאים בה הודיע שהמנג`ר גיורא שפיגל העובד שש שנים במכבי חיפה יסיים את עבודתו בתום העונה.

הרכב הרצליה: שולי גילארדי, עמית לוי, יעקב קורצקי, ואסילי איבאנוב, רונן פייגנבויים, אלעד קורן, יגאל אנטבי, גיא גת, אולג נדודה (הוחלף על ידי איתן ארבל בדקה ה-88), סנטוס סיירו, מוריס אוזן (הוחלף על ידי צחי זנתי בדקה ה-80).