תפריט
ראשי > חדשות - עכשיו זה רשמי: ניקולה דרינצ'יץ' חתם במכבי חיפה
מאת: מכבי חיפה | שני, 08/06/2015, 19:32

עכשיו זה רשמי: ניקולה דרינצ'יץ' חתם במכבי חיפה

הקשר המונטנגרי, נחת אמש בישראל ולאחר שביצע את הבדיקות הרפואיות וערך סיור באצטדיון "סמי עופר", הגיע השחקן למשרדי נשיא המועדון וחתם על החוזה באופן רשמי. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה.

הקשר אשר הגיע מקבוצת פרטיזן בלגרד הסרבית, נחת ביום ב' (לפנות בוקר) בישראל לצורך בדיקות רפואיות וחתימה על החוזה שיהפוך אותו רשמית לשחקן במועדון. ואכן, היום (ג'), חתם ניקולה דרינצ'יץ' על החוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת.

לאתר הרשמי אמר ניקולה: "שיחקתי במועדונים גדולים כמו ספרטק מוסקבה ופרטיזן, אני יודע מה הדרישות של האוהדים מקבוצה גדולה. אני שמח מאוד שהגעתי לכאן ואני אעשה את הכל על מנת להוכיח את היכולות שלי, אנסה לגרום אושר לאוהדים.

הקשר המונטנגרי, נשאל האם הוא מכיר את אוהדי חיפה והפתיע כשאמר: "בפעם הראשונה שראיתי את האוהדים של מכבי חיפה היה נגד בוראץ. אני זוכר שהם עודדו את הקבוצה בצורה טובה מאוד".

לסיום, דרינצ'יץ' העביר מסר לאוהדים הירוקים: "אני אתן את הכל, אני אלחם למען הקבוצה והאוהדים. אני מקווה שהשנה נביא תארים למכבי חיפה".

מאמן הקבוצה, רוני לוי התייחס להחתמה ואמר: " "ניקולה שחקן מצוין עם מנטליות מאוד חזקה. בחרנו בו בגלל האופי, הניסיון והאיכויות על המגרש".6X2jAxuGfMcNULLNULLNULLNULL