תפריט
ראשי > חדשות - "זו זכות גדולה עבורנו לבוא ולשמח את הילדים"
מאת: מכבי חיפה | שני, 02/01/2017, 17:00

"זו זכות גדולה עבורנו לבוא ולשמח את הילדים"

הצוות המקצועי והשחקנים הגיעו למחלקה האונקולוגית של בית החולים לילדים על שם רות רפפורט ברמב"ם על מנת לחגוג יחד עם הילדים את חג החנוכה. עוד מדבריו של דקל קינן: "כל חיוך שלהם עושה לנו טוב על הלב". צילום: האתר הרשמי (ראובן כהן)

שחקני מכבי חיפה והצוות המקצועי המשיכו לשמור על מסורת של 22 שנה יחד עם אגודת ״עזרה למרפא״ בראשות הרב פירר והגיעו למחלקה האונקולוגית בבית החולים לילדים על שם רות רפפורט ברמב"ם על מנת לחגוג יחד עם הילדים את חג החנוכה. במהלך האירוע המרגש, הצוות המקצועי, השחקנים ונציגי חברת פויינטר לקחו חלק בהדלקת חנוכיה לכבוד החג ביחד עם הילדים, משפחותיהם וצוות המחלקה וחילקו מתנות מטעם המועדון, מטעם חברת פויינטר ומטעם אגודת ״עזרה למרפא״. חיים גיטלר, עוזרו של הרב פירר, אמר: ״אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מכבי חיפה שמגיעה לכאן מידי שנה, ויחד אנו מלווים את ילדי המחלקה לאורך כל השנה, דואגים להם ומשמחים אותם ומעלים חיוך על פניהם בתקופה קשה אותה הם עוברים״.

מאמן הקבוצה, רנה מולנסטיין, התייחס למפגש המרגש עם הילדים: "זה מדהים שיש להם את העמידות והם יכולים לפעמים להסתכל לחיים עם חיוך על הפנים, זה פנטסטי". מולנסטיין המשיך ואמר: "אם אנחנו יכולים לתת לילדים הללו חיוך נוסף, זה מאוד חשוב". 

גם הקפטן, דקל קינן, היה נרגש מאוד מהמפגש ואמר: "זו זכות גדולה עבורנו לבוא ולשמח את הילדים המתוקים האלה, רצינו לחזק אותם וכל חיוך שלהם עושה לנו טוב על הלב ואני חושב שזו זכות גדולה בשבילנו ואנו יוצאים מפה מחוזקים במיוחד". 

 

הצוות והשחקנים בתמונה משותפת בבית החולים לילדים (האתר הרשמי, ראובן כהן)

עוזרו של הרב פירר, חיים גיטלר, מברך את הנוכחים (האתר הרשמי, ראובן כהן)