תפריט
ראשי > חדשות - הערב: הירוקים מגיעים לטרנר
מאת: מכבי חיפה | ראשון, 19/03/2017, 09:49

הערב: הירוקים מגיעים לטרנר

שחקניו של גיא לוזון יעלו לדשא באצטדיון טוטו טרנר (21:00), ויחלו את שלב הפלייאוף העליון. כ-1,500 אוהדים ירוקים צפויים ללוות את הקבוצה (האתר הרשמי, ואסים מואסי)

לאחר שהחשש שהירוקים לא יגיעו לפלייאוף העליון התפוגג בזכות שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים, שחקניו של גיא לוזון מצאו עצמם במקום השישי שכאמור העניק את הכרטיס לפלייאוף העליון וקבע מפגש מרתק נגד האלופה, הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר (הערב, 21:00). במהלך השבוע האחרון, הקבוצה מהכרמל הייתה עסוקה בהכנותיה למפגש החשוב כשהמטרה של הצוות המקצועי והשחקנים זה להתרכז במשחק הקרוב ולהימנע מלהצהיר הצהרות רחוקות טווח. 

בשלב זה, מסתמן סגל חסר כאשר אניס אלושי ופיטים אזמי לא ערכו אימון ועברו טיפולים. עומר דמארי ואלירן עטר ערכו אימון בצד יחד עם מאמן הכושר. מי שבוודאות לא יהיו חלק מהסגל הם איסמעיל ריאן וקאמיל ואצק שייעדרו בעקבות כרטיסים צהובים. 

כ-1,500 אוהדים ירוקים צפויים ללוות הקבוצה לאצטדיון טרנר. המכירה שהחלה באמצע שבוע והייתה פתוחה לבעלי המנויים בלבד הסתיימה בתוך פחות מיממה. אנו רוצים לציין שבעת איסוף הכרטיס יש להציג את כרטיס המנוי ואת כרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה.

קאמיל ואצק במפגש הקודם. ייעדר בעקבות כרטיסים צהובים (האתר הרשמי, ואסים מואסי) 

אניס אלושי. לא התאמן (האתר הרשמי, ערן לוף)