תפריט
ראשי > חדשות - מכבי חיפה רושמת הפסד בטרנר
מאת: מכבי חיפה | ראשון, 19/03/2017, 21:00

מכבי חיפה רושמת הפסד בטרנר

הירוקים פגשו את האדומים מבירת הנגב במסגרת הפלייאוף העליון. הובאן (41'), אוחנה (55'), שהר (86') וראדי (93') כבשו למארחים. סאן מנחם הוחלף בעקבות פגיעה קשה. צילום: האתר הרשמי (ערן לוף)
טבלת ליגת ווינר

# הקבוצה משחקים שערים נקודות
7. הפועל קריית שמונה 33 36-39 45
8. מכבי פתח תקווה 33 44-38 43
9. הפועל רעננה 33 45-36 40
10. מכבי חיפה 33 39-38 38
11. בני סכנין 33 47-32 38
12. מ.ס אשדוד 33 48-29 28
13. הפועל אשקלון 33 51-23 21

שחקניו של גיא לוזון, עלו הערב לדשא באצטדיון טרנר למפגש  נגד שחקניו של ברק בכר. המאמן הירוק נאלץ לבצע מספר שינויים בהרכב הפותח בעקבות הסגל החסר. סאן מנחם פתח בקישור יחד עם יניב בריק ונטע לביא וניקיטה רוקאביצה תופקד כחלוץ בודד כשיסייעו לו באגפים גילי ורמוט ועמית זנטי. כ-1,500 אוהדים ירוקים ליוו את הקבוצה הערב וסיפקו תצוגת עידוד מרשימה.

ההרכב הפותח (האתר הרשמי מכבי חיפה)

הדקות הראשונות של המחצית הראשונה התאפיינו בשליטה של המארחים. שחקניו של גיא לוזון, מצאו עצמם מבצעים בעיקר פעולות הגנתיות תוך ניסיונות לצאת להתקפות מתפרצות. בדקה ה-14', התקפה טובה של הירוקים כמעט והסתיימה בשער, כאשר גילי ורמוט העביר כדורך לאגף השני ומצא את גארי קגלמאכר, המגן עצר עם החצה ושלח כדור מקצה הרחבה שנעצר בקורת השער של חיימוב. באר שבע מצידה יצאה להתקפת נגד ואיבידיו הובאן ניסה בבעיטה מחוץ לרחבה שלא מצאה את המסגרת. 

בדקה ה-28', בן שהר מצא עצמו לבד מול עומרי גלזר, השוער הירוק נאלץ למתוח את איבריו על מנת לעצור את הניסיון של שהר, מחמאות לגלזר על ההדיפה המרשימה. בדקה ה-41', המקומיים הצליחו למצוא את הרשת לאחר שהובאן שלח כדור חזק מחוץ לרחבה שנעצר רק ברשת של גלזר.

ניקיטה רוקאביצה במהלך המחצית הראשונה (האתר הרשמי, ערן לוף)

המחצית השנייה נפתחה עם חילוף התקפי של הירוקים, רועי קהת נכנס במקומו של נטע לביא. בדקה ה-54', בן ביטון הרים כדור בתוך הרחבה שמצא את ראשו של ג'ון אוגו שמקרוב נגח חזק אבל שוב גלזר היה במקום. דקה לאחר מכן, מיכאל אוחנה בעט מקצה הרחבה כדור מסובב שלא הותיר סיכוי לשוער הירוק וקבע 0:2 למארחים. בדקה ה-58', סאן מנחם ספג מכה קשה ונזקק לטיפול ארוך ובסופו של דבר לאחר מספר דקות, הצוות הרפואי החליט לפנותו מהמגרש באמצעות אלונקה. פציעתו של סאן אילצה את לוזון להכניס את מארק וליינטה במקומו. בדקה ה-80', הירוקים ערכו את החילוף כשניקיטה רוקאביצה פינה את מקומו לטובת מוחמד עוואד. 

בדקה ה-86', המארחים הצליחו למצוא את הרשת פעם נוספת לאחר שבן שהר דייק מהנקודה הלבנה. בתוך תוספת הזמן, מהראן ראדי שנכנס מספר דקות קודם לכן מצא את השער הרביעי ובכך קבע את תוצאת המשחק. הירוקים יוצאים לפגרת נבחרת ויארחו בעוד כשבועיים את בית"ר ירושלים באצטדיון טדי. 

הקהל הירוק בתצוגת עידוד מרשימה (האתר הרשמי, ערן לוף)

המאמן הירוק על הקווים (האתר הרשמי, ערן לוף)

עמית זנטי (האתר הרשמי, ערן לוף)

יניב בריק במאבק על הכדור עם אוגו (האתר הרשמי, ערן לוף)

סאן מנחם. הוחלף במהלך המחצית השניה בעקבות פציעה (האתר הרשמי, ערן לוף)

מנחם מפונה על אלונקה (האתר הרשמי, ערן לוף)

גארי קגלמאכר (האתר הרשמי, ערן לוף)