תפריט
ראשי > חדשות - לוזון: "אנו צריכים לחזור למסלול הניצחונות"
מאת: מכבי חיפה | חמישי, 20/04/2017, 11:12

לוזון: "אנו צריכים לחזור למסלול הניצחונות"

המאמן הירוק במסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד מכבי פ"ת. עוד מדבריו: "אנו צריכים לעשות את מה שצריך על מנת שנהיה קבוצה כמו שמכבי חיפה צריכה להיות". צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ראובן כהן)

בעוד יומיים (שבת), השחקנים בירוק יעלו לדשא באצטדיון המושבה כשהמטרה ברורה, לנסות ולשוב למסלול הניצחונות. הבוקר (יום ה'), קיים המועדון מסיבת עיתונאים בהשתתפות מאמן הקבוצה, שהתייחס תחילה למטרות של הירוקים עד לתום העונה: "אנו צריכים לחזור למסלול הניצחונות וזה הדבר החשוב ביותר. עלינו לחזור להיות אגרסיביים, להניע כדור במהירות ולכבוש שערים. ישנה מטרה אחת, לנצח את המשחק הבא. במשחקים האחרונים היינו מאוד שבלוניים, מאוד איטיים, חסרי תכלית ונצטרך לשנות את הדברים לקראת המשחק בשבת".

המאמן הביע את התייחסותו למשחקים המאכזבים לאחרונה ובדגש על המשחק האחרון: "אני מסכים שמול בני סכנין, הנענו כדור לרוחב ולא לעומק, אנו מדברים על הצורך של שחקני הקישור וגם של שחקני ההגנה לספק יותר מסירות לעומק ופחות לרוחב. אני חושב שהמסירות לעומק היוו בעיה מתחילת השנה ולא רק כעת, אין ספק שנצטרך להביא שחקנים שיעזרו לנו ויוכלו להיות משמעותיים ביכולת למסור לעומק ולסכן בשטח היריבה".

על הצורך להניע את השחקנים ולהחזיק את חדר הלבשה עד לסיום העונה: "מדובר בשחקנים מקצוענים וזה צריך להיות ברור שהם באים לתת את המאה אחוז עד לתום העונה. בכל הקשור לשמחת חיים בספורט, כשיש ניצחון אז יש יותר שמחת וחיים ובהפסד פחות. אנו צריכים לנצח על מנת להשיב את שמחת החיים".

האם צפויה מהפכה במהלך הקיץ: "אני חושב שהמושג של מהפכה והכותרות סביב זה נאמרו בהרבה הקשרים למכבי חיפה בשנים האחרונות. אנו צריכים להתעלם מכל הכותרות, אנו צריכים לעשות את מה שצריך על מנת שנהיה קבוצה כמו שמכבי חיפה צריכה להיות. לא נחשוש לעשות דברים בגלל מה שיגידו".

לוזון המשיך ואמר: "אני שמח שהגעתי כבר בעונה הנוכחית. אני נמצא פה כעת על מנת לראות מי עונה על הצרכים שלנו לקראת העונה הבאה, ישנה סבירות שבמידה והייתי מגיע רק בקיץ לא הייתי רואה את הבעיות וזה יכל להיות מאוחר על מנת לסדר ולבצע שינויים. העובדה שאני כאן כרגע משמשת לטובתי, אולי בשלב זה אני נפגע אבל לטווח הארוך זה נהדר עבורי שאני כאן כעת".

לסיום, המאמן נשאל האם ישנם שחקנים שלא מעוניינים להגיע למועדון: "בוודאות אני אומר, כל שחקן שאנו רוצים מביע נכונות להגיע למכבי חיפה. המועדון מדבר עם השחקנים שאנו רוצים, אין שחקן שהייתה פניה אליו ולא הביע נכונות להגיע למכבי חיפה".

גיא לוזון: "אני שמח שהגעתי כבר בעונה הנוכחית" (האתר הרשמי, ערן לוף)