תפריט
ראשי > חדשות - "גאה ומאושר לחתום במועדון גדול כמו מכבי חיפה"
מאת: מכבי חיפה | שני, 26/06/2017, 13:08

"גאה ומאושר לחתום במועדון גדול כמו מכבי חיפה"

אופיר מזרחי (23), חתם באופן רשמי לשלוש שנים. עוד מדבריו של החלוץ: "רגע חשוב מאוד בקריירה שלי" (האתר הרשמי, ראובן כהן)
אופיר מזרחי (23), חתם היום (ב'), באופן רשמי במכבי חיפה. השחקן הצטרף הבוקר לאימוני הקבוצה ולאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות חתם על החוזה באמצעות סוכניו, גלעד קצב ואדם קידן. מזרחי הפך להיות הרכש החמישי של הירוקים לעונת 2017/18, לאחר דוס סנטוס, גל אלברמן, עומרי בן הרוש וגיורגי קוסטדינוב. 

החלוץ, החל את דרכו במחלקות הנוער של הפועל חיפה, מ.ס נשר והפועל קריית שמונה. בגיל 18 (2011), מזרחי, ערך את הופעת הבכורה שלו ועד מהרה הצליח להתברג בקבוצה מהצפון. החלוץ הצעיר רשם במדי קריית שמונה 108 הופעות ו-24 שערים והיה שותף מלא לזכייה של הכחולים לבנים בגביע המדינה (2014/15).

ב-2016, הושאל השחקן ללוגאנו מליגת העל השווייצרית עד לתום העונה ורשם בשורותיה 23 הופעות. כעת, מזרחי מהצטרף לסגל המתגבש של הירוקים. 

כמו כן, מזרחי רשם עשר הופעות ושישה שערים במדי הנבחרת הצעירה של ישראל. 

החלוץ הצעיר, התראיין לאתר הרשמי לאחר החתימה ואמר: "גאה ומאושר לחתום במועדון גדול כמו מכבי חיפה. רגע חשוב מאוד בקריירה שלי, מדובר באתגר גדול ומצפה לי הרבה עבודה. נעשה הכל לשמח את הקהל ולגרום לו לגאווה".
 


אופיר מזרחי עם המדים הירוקים (האתר הרשמי, ראובן כהן)השחקן יחד עם מנכ" המועדון, אסף בן דב וסוכניו, גלעד קצב ואדם קידן (ראובן כהן)