תפריט
ראשי > חדשות - בלעדי למכבי חיפה TV: ראיון אישי עם רועי קהת
מאת: מכבי חיפה | רביעי, 16/08/2017,

בלעדי למכבי חיפה TV: ראיון אישי עם רועי קהת

במהלך יום הצילומים השנתי של הקבוצה, פגש צוות מכבי חיפה TV את קשר הקבוצה, רועי קהת, לראיון אחד על אחד לקראת פתיחת העונה. צילום: האתר הרשמי.
לקראת פתיחת העונה, פגש צוות מכבי חיפה TV את קשר הקבוצה, רועי קהת, לראיון אישי.

תחילה ספר לנו קצת על עצמך?

"אני רועי קהת, קשר אמצע, בן 25, מספר 19".

ספר לנו שלושה דברים שאנחנו לא יודעים עליך?

"הדבר הראשון הוא שיש לי ילדה בשם סייל, פירוש השם שלה הוא שמיים בצרפתית, זאת הסיבה שבחרנו את השם. דבר נוסף הוא שאני מאוד אוהב לשחק טניס. והדבר האחרון הוא שהתחלתי את קריירת הכדורגל שלי בגיל תשע והקבוצה הראשונה שלי הייתה נס ציונה".  

מה הציפיות שלך לקראת העונה הקרובה?

"הציפיות בפן האישי הוא להבקיע כמה שיותר, לבשל, לתרום לקבוצה גם מבחינה הגנתית, ולדעת לעשות את שני הדברים בצורה הטובה ביותר. מבחינה קבוצתית אנחנו שואפים תמיד להגיע הכי גבוה שאפשר. אנחנו צריכים להתקדם ממשחק למשחק. אנחנו אף פעם לא ניתן מטרה ספציפית בתחילת העונה, זה משהו שאי אפשר לדעת. לקראת סוף העונה נוכל לדבר יותר ברצינות".

מה צריך לעשות כדי שזה יקרה?

"אני חושב שאישית אני צריך להשתפר כמו בכל שנה, לשאוף קדימה, לשפר את היכולות שלי ולהראות אותם במגרש. בנוסף הדינמיקה הקבוצתית צריכה להיות הרבה יותר טובה מאשר בשנה שעברה. ראינו את זה בהרבה משחקים שהיה חסר לנו. אנחנו נעבוד על זה קשה השנה, יראו הרבה יותר רצון ונחישות. אנחנו נרוץ הרבה יותר ונגיע לכל משחק לתת את המאה אחוז במטרה לנצח".   

איך אתה מתרשם מהקהל?

"קהל מדהים, הוא תמך בנו בשנה שעברה שהגעתי לכל אורך הדרך גם במשברים וברגעים הקשים, כמובן ברגעים הטובים. לי זכור רגע אחד שממש הוא הדהים אותי בעוצמתו, כשהקבעתי את השער מול מכבי ת"א שהעלה אותנו ליתרון 1:2, היו שם דקות מדהימות ועוצמה מטורפת של הקהל. הרגשנו כמה הם משמעותיים בשבילנו בהרבה רגעים, ואני בטוח שהם יתמכו בנו גם השנה ויתנו לנו גב, ואנחנו נחזיר להם לא פחות".   

איך אתה מתכונן למשחק?

"אני מתכונן ברגיל, מתעורר בבוקר, אוכל ארוחת בוקר, אחרי זה בדרך כלל מגיעים למלון בצהריים, אוכלים ארוחת צהריים, ישנים. אין לי אמונה תפלה, חוץ מלהיכנס למגרש ברגל ימין ".

מה אתה רוצה להגיד לקהל?

"אני בטוח שהקהל השנה יראה מהקבוצה דברים טובים מאוד. אנחנו מעריכים מאוד את כל מה שהוא עושה בשבילנו, ואנחנו מחכים להחזיר לו במגרש".