תפריט
ראשי > חדשות - מחזור פורה למושאלים הירוקים
מאת: מכבי חיפה | שלישי, 12/09/2017, 13:50

מחזור פורה למושאלים הירוקים

שון וייסמן, עופרי ארד ויהב גורפינקל כבשו במשחקי קבוצותיהם. צילום: האתר הרשמי (ג'ו הירש).
חלון ההעברות של הקיץ נסגר, ועם סגירתו נקבע כי למועדון יש 14 מושאלים העונה: 4 מהם בליגת העל ו-10 שחקנים נוספים בליגה הלאומית. אעיד חבשי (בני יהודה), יניב בריק (מכבי פ"ת), סאן מנחם ושון ויסמן (עירוני קרית שמונה) בליגה הבכירה, ואילו טל בומשטיין, עופרי ארד, מוחמד אבו פאני, איתן ולבלום (הפועל ר"ג), יהב גורפינקל, יובל יוסיפוביץ', איאס עארף (הפועל נצרת עילית), פיטר אליאס (הפועל חדרה), ערן ביטון (הפועל עפולה), אור אילוז (בני לוד) בליגה הלאומית. 

מחלקת הסקאוטינג, גוסטבו בוקולי ויזהר קישון, תעקוב במהלך השנה אחרי המושאלים, תגיע לאימונים ותהיה בקשר עם השחקנים וקבוצותיהם, על מנת להכין אותם בצורה הטובה ביותר לחזרה לסגל הקבוצה בעתיד.

סאן מנחם שיחק 90 דקות ב-0:2 של הפועל קרית שמונה על מ.ס אשדוד. שון ויסמן שנכנס כמחליף כבש שער בכורה. אעיד חבשי שיחק 90 דקות בהפסד 2:1 של בני יהודה להפועל חיפה, ואילו יניב בריק לא שותף בהפסד 2:1 של מכבי פ"ת לבית"ר ירושלים.

יהב גורפינקל עם משחק פנטסטי (צמד ובישול) כיכב בניצחון 2:3 של הפועל נצרת עילית על הפועל ר"ג, כשמנגד עופרי ארד עם שער בכורה וטל בומשטיין רשמו 90 דקות בצד המפסיד. יובל יוסיפוביץ נכנס כמחליף בשורות נצרת עילית, ואילו איאס עארף לא שותף. למשחק שנערך באצטדיון גרין הגיעו בוקולי וקישון, יחד עם אליסון דוס סנטוס ויונתן לוי שבא לראות את חבריו מקבוצת הנוער.

 פיטר אליאס שיחק 90 דקות במדי הפועל חדרה שסיימה ב-1:1 עם אחי נצרת. ערן ביטון שיחק 80 דקות בניצחון 1:2 של הפועל עפולה על עירוני נשר, ואילו אור אילוז שיחק 29 דקות בהפסד 2:0 של בני לוד להפועל כפר סבא.


כבש במדי הפועל ר"ג, עופרי ארד. צילום: האתר הרשמי.

 
כבש צמד במדי הפועל נצרת עילית, יהב גורפינקל. צילום: האתר הרשמי.