תפריט
ראשי > חדשות - מו אלאך, מונה למנהל הטכני
מאת: מכבי חיפה | שני, 06/11/2017, 11:59

מו אלאך, מונה למנהל הטכני

ההולנדי, הגיע היום למשרדי המועדון וחתם באמצעות סוכניו גלעד קצב ועידן כסיף עם הנשיא, יעקב שחר, על חוזה לעונה וחצי עם אופציה לעונה נוספת. יתווה את כל המדיניות הספורטיבית של המועדון. צילומים: האתר הרשמי (ראובן כהן).
מכבי חיפה החתימה היום את מו (מוחמד) אלאך, כמנהל הטכני (Technical director) של המועדון. ההולנדי, הגיע למשרדי מכבי חיפה וחתם באמצעות סוכניו גלעד קצב ועידן כסיף עם נשיא המועדון, יעקב שחר, על חוזה לעונה וחצי עם אופציה לעונה נוספת. 
 
אלאך יהיה אחראי על כל המדיניות הספורטיבית של קבוצות המועדון. הוא יהיה אחראי על הצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, על הרכש, יתווה את הדרך למחלקת הנוער וירכז תחתיו את כל הפעילות הספורטיבית.
 
אלאך (44) נולד בהאג והחל את הקריירה המקצועית שלו כשחקן בגיל 23. הוא שיחק במספר קבוצות בהולנד בהן: אקסלסיור, פיינורד, כרונינגן, דורדרכט, טוונטה ו-ונלו. ורשם בסך הכל 247 הופעות בליגת ההולנדית בהן הבקיע שני שערים. 
 
לאחר מכן, שימש במשך שנתיים כמנהל הטכני (Technical director) של הנבחרת ההולנדית והחל משנת 2013 שימש כמנהל הטכני (Technical director) של ויטסה ארנהיים ההולנדית.
 
אלאך אמר מיד לאחר החתימה לאתר הרשמי: "אני מאוד שמח לחתום במועדון כזה גדול, זה כבוד עבורי ואני מאוד גאה. גאה עבור עצמי ובוודאי שגאה עבור המועדון בו עבדתי, שתמכו במהלך. אני מצפה, מתרגש ומלא אנרגיות לקראת העבודה במכבי".
 
נשיא המועדון, יעקב שחר, אמר לאתר הרשמי: "בראש ובראשונה אנחנו נאמנים להחלטה שלנו לנסות ולמצב את עצמנו בתפקיד החדש הזה. נכון שזה לא עלה יפה עם הקודם. קיבלנו לא מעט המלצות ואני מאוד מקווה שהפעם זה יעלה יפה ונצא לדרך חדשה. מו הוא אדם מקסים. אני שמעתי את האני מאמין שלו וזה בהחלט מתאים למועדון. אני מאוד מקווה שכולנו נניח לו לעשות את העבודה. כשאני אומר כולנו אני מתכוון שאנחנו בתוך המועדון וגם מחוץ למועדון. אני מאמין שמו יעזור לנו ללכת קדימה ולהצליח".