תפריט
ראשי > חדשות - אריק בנדו חוזר למכבי חיפה
מאת: מכבי חיפה | שלישי, 01/05/2018,

אריק בנדו חוזר למכבי חיפה

הקפטן לשעבר חתם לשנתיים כמאמן קבוצת הנוער, עם סמכויות נרחבות ואמר לאתר הרשמי: "שמח ומאושר לחזור הביתה לתפקיד בעל משמעות גדולה". אלאך: "הכל מסתמך על מה שהשחקנים הצעירים שלנו זקוקים לו". צילום: ג'ו הירש
אריק בנדו חוזר הביתה. הקפטן האגדי ומאמן העבר, חתם היום (שלישי) לשנתיים כמאמן קבוצת הנוער של מכבי. לבנדו יהיו סמכויות רחבות במחלקת הנוער.
כזכור, מעבר לקריירה מפוארת במדים הירוקים כבלם וקפטן, בנדו כבר אימון את קבוצת הנוער קדנציה בת עשרה משחקים, כשבכולם קבוצת הנוער ניצחה. אריק כזכור נקרא לדגל לקבוצה הבוגרת, כדי להחליף את ראובן עטר ואימן עונה וחצי.
המאמן החדש אמר: "אני שמח לחזור למועדון בו גדלתי
ורואה בתפקיד מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה חשיבות גדולה. המטרה המרכזית היא ללמד ולהכין את השחקנים ברמה המקצועית, הפיסית והמנטלית כאחד, לקראת האתגר של לשחק במועדון גדול כמו מכבי חיפה".
המנהל הטכני, מו אלאך, אמר על החתמת בנדו והתכניות לגבי המחלקה: "בחודשים הקרובים ניצור חזון חדש ומבנה ארגוני אשר מבוסס על הניתוחים שעשינו. אחת העדיפויות היא עמדת המאמנים שלנו ותפקידם באקדמיה. היו לנו שיחות טובות עם אריק בנדו על החזון שלנו, האסטרטגיה והמטרות לעתיד ואנחנו שמחים מאוד שיש לנו הבנה הדדית. העובדה שאריק היה שחקן גדול והידע שלו על תרבות המועדון היא יתרון רב. בסופו של דבר, הכל מסתמך על איכות ההבנה של מה השחקנים הצעירים שלנו זקוקים לו".