תפריט
ראשי > חדשות - "פרד בחר רק במכבי חיפה. ישמש יועץ בהתנדבות"
מאת: מכבי חיפה | שני, 14/05/2018,

"פרד בחר רק במכבי חיפה. ישמש יועץ בהתנדבות"

המנהל הטכני, מו אלאך, התייחס לפרסומים סביב מאמן הקבוצה, פרד רוטן, ואמר: "בהתחשב בעברו המפואר בטוונטה, הוא הסכים להתנדב לתפקיד של מייעץ חיצוני ורק במידת הצורך". צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי
עונת 2017/2018 הסתיימה בניצחון על הפועל רעננה. עם תחילת ההכנות לעונה הבאה, התייחס היום (שלישי) המנהל הטכני של המועדון, מו אלאך, להמשך הדרך של המועדון ושל מאמן הקבוצה, פרד רוטן: "העונה הגיעה לסיומה ומבחינתנו הדבר החשוב ביותר הוא להתמקד בעתיד. הנחת היסוד, על פי רצון שני הצדדים, היא להמשיך את שיתוף הפעולה עם פרד רוטן ולהפוך את הנושא לפורמאלי בימים הקרובים. אחרי זה כל תשומת הלב תופנה לבניית הסגל לקראת העונה הבאה.
בימים האחרונים פורסמו ידיעות שונות הקשורות לפרד וקבוצת נעוריו, טוונטה. פרד רוטן היה שחקן, מנהל טכני ומאמן ראשי בקבוצת טוונטה. הוא ציין בעבר כי לא משנה אילו תוצאות תשיג טוונטה, הוא בכל מקרה יישאר אצלנו במועדון, במכבי חיפה.
בהתחשב בעברו המפואר בטוונטה, הוא הסכים לקחת על עצמו תפקיד של מייעץ חיצוני על בסיס התנדבותי בלבד ורק במידת הצורך וללא מחויבות". 
 
בניגוד לפרסומים השונים חשוב להבהיר: הייעוץ יינתן ללא שכר, מתוך רצון לסייע למועדון בו גדל. המאמן אינו מחויב בשום תנאי לטוונטה ולא אמור במהלך העונה לטוס לארצו לצורך התפקיד.