תפריט
ראשי > חדשות - "הראנו הרבה אופי והצלחנו להפוך את התוצאה"
מאת: מכבי חיפה | ראשון, 05/08/2018, 23:30

"הראנו הרבה אופי והצלחנו להפוך את התוצאה"

פרד רוטן, מאמן הקבוצה, שמח לאחר ניצחון הבכורה העונה 2:3 על עירוני קריית שמונה. "השחקנים הצעירים רצו להוכיח את עצמם ואני שמח על כך". צילום: אתר מכבי חיפה.
מאמן הקבוצה, פרד רוטן, סיכם את הניצחון הראשון העונה של הירוקים 2:3 על עירוני קריית שמונה, במסגרת המחזור השלישי של גביע הטוטו. קראמר (19'), רוקאביצה (54'), ארד (85') העניקו את הניצחון לירוקים. הסלביינק (38', פ', 48') כבש לזכות האורחת.  

ראשית, התייחס המאמן למשחק: "במחצית הראשונה הגענו להרבה מצבים אבל החמצנו. במחצית השנייה נלחמנו והראנו אופי שהצלחנו להפוך את התוצאה ולנצח את המשחק". 

בהמשך, התייחס רוטן לחילוף של שלומי אזולאי: "אני רוצה להתחיל את הליגה עם סגל מלא ללא פצועים. שלומי הוא שחקן שיכול להכריע משחקים. רציתי לשמור אותו לקראת פתיחת הליגה ולכן החלפתי אותו".

כשנשאל על הסגל הקיים והאם יהיו בו שינויים, השיב המאמן: "אני יכול להתמודד עם זה שהסגל עדיין לא סופי. כשאמנתי בפיינורד עמד לרשותי הסגל הסופי ממש סמוך לפתיחת העונה. השחקנים הצעירים רצו להוכיח את עצמם ואני שמח על כך. אנחנו עדיין עושים שינויים ומשחקים עם הרכבים שונים". 

על ההחלטה מי יהיה השוער הראשון העונה, אמר רוטן: "עדיין לא קבלתי החלטה מי יהיה השוער הראשון. יש עדיין שני משחקים עד לפתיחת הליגה. אתייעץ עם מאמן השוערים ולאחר מכן אקבל החלטות".

מרוצה מהניצחון הראשון העונה, פרד רוטן. צילום: האתר הרשמי (ראובן כהן).