תפריט
ראשי > חדשות - אודות HYPE
מאת: מכבי חיפה | רביעי, 29/08/2018,

אודות HYPE

חברה ישראלית אשר מקדמת חדשנות בספורט בקנה מידה עולמי, באמצעות מספר תכניות אשר מחברות קבוצות, התאחדויות ומותגי ספורט עם אלפי חברות סטארט אפ בתחום. לקריאה...
HYPE Sports Innovation  הינה חברה ישראלית אשר מקדמת חדשנות בספורט בקנה מידה עולמי. החברה עושה זאת באמצעות מספר תכניות אשר מחברות קבוצות, התאחדויות ומותגי ספורט עם אלפי חברות סטארט אפ בתחום החדשנות בספורט. פעילויות החברה מובילות באופן ישיר להשקעה והטמעה של טכנולוגיות חדשנות בענפי הספורט המובילים בעולם.
זו הפעם הראשונה שהחברה עובדת בפרויקט ארוך טווח עם גוף ישראלי, זאת על מנת לקדם באופן מעמיק את החדשנות בספורט בישראל כפי שעושה בעולם.
SPIN Accelerator, תכנית ההאצה הגלובלית לחברות סטרטאפ בתחום הספורט, מנהלת מספר מחזורים מקבילים למכבי חיפה עם שותפים ממדינות שונות בהם San Jose State University בארה"ב, הוועד האולימפי השוודי וכן תכנית בקבוצת הכדורגל הגרמנית פ.צ קלן.
מבין המרצים הבכירים בתוכנית נמנים גיא-לורנט אפשטיין, דירקטור השיווק של UEFA, אולי בקר, נשיא ריבוק העולמית לשעבר, רוד ננר, סמנכ"ל השיווק של הוושינגטון רדסקינס ועוד. מחזור 2018 של רשת האקסלרטורים שנערך סימולטנית באוסטרליה, אנגליה ואיטליה הסתיים בהצלחה רבה עם 12 חברות סטרטאפ מתוך 33 שגייסו יחד מיליוני דולרים.