תפריט
ראשי > חדשות - "אני שמח להיות פה"
מאת: מכבי חיפה | שישי, 14/09/2018,

"אני שמח להיות פה"

ג'ורג' מנדז'ק מתאקלם בקבוצה ולחיים בישראל, לקראת המשחק מול בני יהודה (ראשון, המושבה 20:30) הוא מדבר על אהבת הקהל והרצון להוריד את הכבשה השחורה-כתומה מהגב

ביום ראשון הקרוב (20:30) תשחק הקבוצה מול בני יהודה באצטדיון המושבה בפתח תקווה, זאת במסגרת המחזור השלישי של ליגת ג'פניקה. קשר הקבוצה, ג'ורג' מנדז'ק, התראיין לאתר הרשמי של המועדון והתייחס למשחק נגד הכתומים שחורים: "שמעתי על כך שאנו משחקים נגד בני יהודה שהיא בשנים האחרונות עשתה לנו לא מעט בעיות-  'הכבשה השחורה' של המועדון. שחקנים מדברים על זה ואנחנו עובדים לקראת המשחק. זו קבוצה טובה ולא יהיה לנו קל".
הקשר הקמרוני, שב לארץ לאחר משחק נבחרתו ביום שבת. במהלך המפגש מנדז'ק נפצע, אך הוא צפוי להיות כשיר למשחק מול הכתומים. על ההתאקלמות עד כה במכבי הוא אמר: "הרגשה מעולה. יש פה אנשים טובים. הצוות המקצועי נהדר ועובד קשה. חבריי לקבוצה מאוד חברותיים ולכן אני מאוד שמח להיות פה".
לקשר יש מילים חמות על הקהל הירוק: "זה בלתי ייאמן, לפני שהגעתי לכאן קיבלתי המון הודעות מאוהדים ולכן הבחירה להגיע לכאן הייתה קלה עבורי. אני מאוד שמח על הבחירה ומקווה שהכל יהיה טוב גם בעתיד".