תפריט
ראשי > חדשות - "חשוב לקשר בין הקהל הצעיר למועדון"
מאת: מכבי חיפה | שני, 19/11/2018,

"חשוב לקשר בין הקהל הצעיר למועדון"

התוכנית "שגרירים של כבוד" יצאה היום (שני) לדרך והשחקנים שייקחו חלק בתוכנית הגיבו על הפרויקט מנקודת מבטם. אז מה יש לקייסי, חרזי, מרילי, ארמלי ואהרוני לומר? הכל בכתבה
צפו עכשיו: סירטון חשיפת ״פרויקט השגרירים״ של המועדון

פרויקט "שגרירים של כבוד", ביוזמתו של יעקב שחר, יצא היום (שני) לדרך.
השחקנים שייקחו חלק בתכנית הם שחקני העבר: אדורם קייסי, אלון חרזי, ציון מרילי, זאהי ארמלי ואיתן אהרוני. לאחר השקת התוכנית שוחחנו עם השגרירים שסיפרו עליה מנקודת מבטם.אדורם קייסי: "תכנית השגרירים היא רעיון מצוין ועבורי זו עוד אחת מנקודות הציון הרבות בחיבור עם המועדון. יש לי עם מכבי חיפה קשר ארוך שנים בצורה הכי משמעותית וחזקה שיש, כשחקן, כמנהל קבוצה ועכשיו כשגריר. זה כבוד גדול בשבילי להיות שוב חלק מהמועדון ולייצג אותו באהבה ובשמחה".


ציון מרילי: "הפרויקט הזה הוא רעיון נהדר. זהו רעיון שחשוב למועדון וליענקלה. הנתינה לקהילה על כל מגזריה זהו נושא שמכבי חיפה עוסקת בו המון שנים ותורמת לקהילה. חשוב מאוד הקשר עם הקהל שלנו בחיפה, ברחבי הארץ ובעולם. חיבוק שחקני העבר ושימור המסורת זהו צעד מבורך. אנו גאים לדבר עם דור העתיד של מכבי חיפה ולהיות מנטורים שלהם. גם בזמנים פחות טובים המועדון חושב כל הזמן קדימה. נאמר את הדעה שלנו גם אם זו ביקורת ונהיה בקשר רציף עם ההנהלה. הרעיון הזה של השגרירים הוא פשוט אדיר".


איתן אהרוני: "הפרויקט הזה הוא עוד צעד מוביל וראשוני לחיזוק מעמד המועדון. יש לי סיפוק אדיר מהתוכנית הזו. המועדון שלנו הוא חדשני ואירופאי בכל קנה מידה. אנו מרגישים שייכים ושמחים שיש לנו את האופציה להביע דעה ולשתף במחשבות בפני ראשי המועדון. הפרויקט אמנם עוד בחיתולים, אבל אנחנו מרגישים את התמיכה ברחוב החיפאי ואין מאושר יותר ממני שבאפשרותי לתרום ולהפוך את המועדון לגדול וחזק יותר".


זאהי ארמלי: "זו תוכנית נפלאה שתוכל כבר בעוד מספר חודשים להיחשב כהישג. אני שמח שביחד עם החברים ניתנה לנו האפשרות לעזור ולתרום מהיכולות שלנו. חשוב לי באופן אישי לקשר בין הקהל הצעיר למועדון. לגשת  לבתי הספר ולהעביר לילדים את ההיסטוריה הנפלאה של המועדון הזה. אני שמח שבנוסף יש לנו את האפשרות להיות שותפים ולהעלות רעיונות בפני הנהלת הקבוצה. כייף להיות שייך באופן רשמי למכבי".


אלון חרזי: "זהו פרויקט מבורך. אני חושב שהשגרירים יכולים לעזור מאוד למועדון, הן מבחינת קשרי קהילה והן מבחינת תובנות מקצועיות. בעזרת הניסיון שלנו אנו יכולים לעזור בקידום צעירים וגם לשחקנים יותר מנוסים . אני שמח שיהיה לנו את הקשר המיידי והישיר עם הקהל ואנו נהיה עוד גוף שמקשר בין האוהדים לקבוצה. יש דברים שהמועדון לא מגיע אליהם ובדיוק בשביל זה אנו נהיה שם. אין מאושר ממני לספר על המסורת וההישגים של המועדון".