תפריט
ראשי > חדשות - "אני מאמין בשחקנים שנמצאים פה"
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | חמישי, 13/12/2018,

"אני מאמין בשחקנים שנמצאים פה"

הקבוצה קיימה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים, לקראת המשחק בשני (21:00, סמי עופר) מול מכבי ת"א,. מאמן הקבוצה התייחס למשחק בפתיחת הסיבוב השני ואמר: "בשביל משחקים כאלה השחקנים משחקים, זה משחק גדול". צילומים: ראובן כהן, האתר הרשמי

לצפייה במסיבת העיתונאים, לחצו על התמונה

במתחם האימונים בכפר גלים, הקבוצה ערכה היום מסיבת עיתונאים לקראת המחזור ה-14 בליגת ג'פניקה במשחק שיפגיש את מכבי מול מכבי ת"א באצטדיון סמי עופר (שני, 21:00). לאחר מכן יצאו השחקנים לאימון. מאמן הקבוצה, איתי מרדכי אמר לקראת המשחק: "מכבי ת״א נמצאת בראש הטבלה וזה משחק גדול מאוד. בשביל משחקים כאלה השחקנים משחקים והגישה שלהם תהיה יותר טובה וראויה״.

מרדכי התייחס למשחקים האחרונים: "היו הרבה דברים חיוביים ודרך זה אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה ולתת ביטחון לשחקנים. התיקו נגד קרית שמונה? אחת הנקודות היא באמת הנאיביות ושמחתי שהשחקנים הבינו ודיברו על זה בינם לבין עצמם". המאמן הוסיף: "היה חודש מטלטל מאוד שבו שני מאמנים עזבו בצורה דרמטית. היו שתי אפשרויות: או לשקוע, או לצאת מזה בצורה טובה. אני חושב שבחרנו באפשרות השנייה. היינו מרחק של דקה משלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים. ראיתם בשני המשחקים האחרונים קבוצה חזקה, מסודרת, שיודעת מה היא רוצה מעצמה ובאה לנצח משחקים".
 
מרדכי נשאל ע"י העיתונאים על עתידו באופן אישי ועל חלון ההעברות בינואר: "אני איש מכבי חיפה. אני פה כל חיי ומכיר את ה-DNA של המועדון. עברתי פה שורה אורה של תפקידים ואני מוכן לכל תפקיד שאצטרך למלא. 11 שחקנים מהסגל הקיים עברו תחתיי במחלקת הנוער. אלו שחקנים מאוד מוכשרים, אני חושב שהם מהווים בסיס גם לשנים הבאות. יהיו שינויים בינואר, יגיעו שחקן או שניים, נצטרך למצוא את אלו שישדרגו אותנו".