תפריט
ראשי > חדשות - החלה מכירת הכרטיסים לב"ש
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | שלישי, 08/01/2019,

החלה מכירת הכרטיסים לב"ש

ביום שבת מכבי תתארח ב'טרנר' למשחק חוץ במסגרת המחזור ה-18 בליגת ג'פניקה. מכירת הכרטיסים למשחק החלה, ובשל כמות הכרטיסים המוגבלת לאוהדי הקבוצה המכירה תתבצע בשני שלבים. לא תהיה אפשרות לבצע הדפסה ביתית. כל הפרטים בכתבה

ביום שבת ה-12/1/19 בשעה 20:30 מכבי תתארח באצטדיון טרנר למשחק ליגה במסגרת מחזור 18 של ליגת ג'פניקה נגד הפועל באר שבע. בשל כמות הכרטיסים המוגבלת אשר הוקצתה לאוהדי הקבוצה, המכירה תתבצע בשני שלבים:

שלב ראשון

1. אוהדים אשר היה ברשותם מנוי חוץ בעונת 2017/18 ובבעלותם מנוי בית לעונת 2018/19 זכאים לרכוש כרטיס אחד עד ליום רביעי, 9.1, בשעה 17:00. לאחר מועד זה לאוהד לא תישמר הזכות הראשונית לרכישת כרטיס. הזכות לשימוש בכרטיס היא לבעל המנוי בלבד. בעת איסוף הכרטיס יש להציג את כרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה של בעל המנוי.

2. חברי גרין פלוס אשר בבעלותם מנוי בית לעונת 2018/19 זכאים לרכוש כרטיס אחד. הקדימות לרכישת הכרטיסים תימשך עד יום רביעי,9.1 בשעה 17:00. הזכות לשימוש בכרטיס היא לבעל המנוי בלבד. בעת איסוף הכרטיס יש להציג את כרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה של בעל המנוי.
 
שלב שני

במידה ויישארו כרטיסים למכירה בתום השלב הראשון, יתרת הכרטיסים תוקצה לכלל בעלי המנויים. מכירה זו תחל ביום רביעי, 9.1, בשעה 17:00. הזכות לשימוש בכרטיס היא לבעל המנוי בלבד. בעת איסוף הכרטיס יש להציג את כרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה ותעודה מזהה של בעל המנוי.

לתשומת ליבכם:
  • משטרת ב"ש הודיעה למועדון כי אם אוהדי הקבוצה יירכשו כרטיסים ליציעים של הפועל ב"ש, האוהדים יוצאו מהמגרש (לא יועברו יציע)
  • לטובת רכישת הכרטיסים יש להתחבר עם שם משתמש וסיסמא של בעל המנוי (פתיחת יוזר חדש לא תאפשר רכישת כרטיס).
  • במשחק זה אין אפשרות לבצע הדפסה ביתית. ניתן לאסוף את הכרטיסים מקופות אצטדיון באר שבע החל מהשעה 17:30 ועד עשר דקות לאחר שריקת הפתיחה. מומלץ להגיע לפחות שעה לפני שריקת הפתיחה.
  • מחירי כרטיסים:
    • מבוגר- 100 ₪
    • סטודנט- 75 ₪
    • נוער, חייל, אישה- 55 ₪

 
במידה והנכם מתקשים לבצע את ההזמנה דרך האתר אנא צרו קשר עם משרד הכרטיסים בטלפון 04-77004444 או במייל  tickets4@maccabihaifafc.com