תפריט
ראשי > חדשות - על קו כרמיאל- כפר גלים
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | שלישי, 21/05/2019,

על קו כרמיאל- כפר גלים

ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של הקבוצה באימון. הילדים נפגשו ושוחחו עם השחקנים וערכו סיור במתקן האימונים.
ילדי הטרום ליגה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה היו אורחיה של הקבוצה באימון. שחקני מכבי חיפה פגשו את הילדים  כשעה לפני האימון. לאחר מכן  הילדים ערכו סיור במועדון  ולאחריו צפו באימון הקבוצה. לקראת סוף האימון הוכנסו הילדים לכר הדשא ואף שיחקו קצת עם שחקני הקבוצה. מיד בסיום האימון הצטלמו עם הקבוצה תמונה קבוצתית ונשארו כעוד חצי שעה לתמונות ושיחות עם הילדים . ילדי המכללה לכדורגל היו נרגשים מאוד.

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל כרמיאל, בחסות מכבי חיפה, כשגדל במחלקת הנוער הירוקה והיה שותף לדאבל היסטורי ראשון של הנוער של מכבי חיפה בעונת 91/92 תחת הדרכתו של אשר עלמני אמר לאתר הרשמי: "המכללה לכדורגל גאה להיות תחת חסותו של המועדון הירוק כ 20 שנה. אני שמח על הקשר המצוין. תמיד מרגיש לי כמו בית שני להגיע למתחם האימונים של מכבי חיפה שיחקתי כ6  עונות המועדון במחלקת הנוער ושמח להיות חלק מההיסטוריה של המועדון. במכללה לכדורגל אנחנו שואפים למצוינות ומקנים דרך של חינוך והנאה  מגדלים דורות של כישרונות שחלקם כבר משחקים בליגת העל ובנבחרות ישראל הצעירות .