תפריט
ראשי > חדשות - הנחיות לאוהדים בשטרסבורג
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | חמישי, 25/07/2019,

הנחיות לאוהדים בשטרסבורג

מספר הנחיות חשובות לאוהדים שמגיעים למשחק בשטרסבורג ביום חמישי. חשוב מאוד להיצמד להוראות על מנת להימנע מאי נעימות
 
על אף פניות המועדון לדרגים הגבוהים באופ"א ולמשטרה הצרפתית, הוכרע בשלב זה כי לפי הנחיות המשטרה הצרפתית, יש איסור כולל על אוהדי הקבוצות היריבות על התנהלות ברחבי העיר עם אמצעי זיהוי של קבוצתם כגון חולצות המועדון, צעיפים, כובעים ואביזרי עידוד. עם ההגעה לאצטדיון, פריטים אלה מותרים לשימוש בתוך מתחם אוהדי הקבוצה היריבה וביציע עצמו. עפ"י הנחיות המשטרה אוהדים אשר יפרו את ההנחיות יילקחו לתחנת המשטרה ויעוכבו. כמו כן אוסרת המשטרה המקומית על הנפת דגלי הלאום של צרפת ושל ישראל ברחבי העיר ובאצטדיון.
 
המועדון ממשיך לפעול מול גורמי אופ"א השונים בשיתוף ההתאחדות לכדורגל על מנת לשנות את ההחלטה אך במקביל אנו מבקשים מכלל אוהדינו שקנו כרטיסים למשחק, להתנהל לפי ההנחיות המקומיות ולהימנע מחיכוכים עם גורמי אכיפת החוק המקומיים.
לנוחיות אוהדי הקבוצה מפה המכוונת לחניית אוהדי הקבוצה האורחת, הכניסה לחניון בהצגת כרטיס כניסה בלבד.
 
פתיחת שערים בשעה 18:15. מומלץ להגיע מוקדם עקב הבדיקות הקפדניות בכניסה לאצטדיון. נזכיר כי הכניסה לאצטדיון תתאפשר רק בהצגת דרכון אישי ותואם לשם שמודפס על כרטיס הכניסה למשחק (כרטיס רק בהדפסה ביתית).הכנסת כבודה לאצטדיון, בהתאם להוראות גורמי אכיפת החוק המקומיים (בין היתר אסור להכניס בקבוקי שתיה, תיקים וחפצים חדים). בהוראת אופ"א, יש לשמור על מעברי המדרגות פנויים.
הימנעו מלהסתובב לבד, הימנעו מלהגיב לפרובוקציות של האוהדים המקומיים והכי חשוב שמרו על עצמכם וחזרו הביתה בשלום.