תפריט
ראשי > חדשות - הערב: דרבי ראשון לעונה
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | שבת, 31/08/2019,

הערב: דרבי ראשון לעונה

מכבי יוצאת למשחק חוץ (20:30, סמי עופר) נגד היריבה העירונית. מאמן הקבוצה, מרקו בלבול: "כל משחק הוא חשוב במכבי חיפה. מצפים מאיתנו שננצח בכל משחק. זו מכבי חיפה - זה הד.נ.א של המועדון".
הערב (20:30), מכבי מתארחת אצל הפועל חיפה לדרבי הראשון של עונת 2019/20 באצטדיון סמי עופר. שבוע אחרי 3:4 ביתי והפכפך מול רעננה (אשכנזי, חבשי ורוקאביצה צמד כבשו), ורגע לפני פגרת הנבחרות, ינסו חניכיו של מרקו בלבול להמשיך את המומנטום ולהשיג 3 נקודות חשובות מול היריבה העירונית. הפועל חיפה מגיעה למשחק לאחר שגברה במחזור הפתיחה 1:0 על הפועל כפר סבא, משער ניצחון של המגן אלי בלילתי. מסגל מכבי חיפה יעדר הבלם הפצוע רמי גרשון.

מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, התייחס למשחק במסיבת העיתונאים שהתקיימה ביום חמישי: "כל משחק הוא חשוב במכבי חיפה. מצפים מאיתנו שננצח בכל משחק. זו מכבי חיפה - זה הד.נ.א של המועדון. אנחנו באים לכל משחק במטרה להשתפר, במטרה להיות יותר טובים וזה המסר שאני מעביר גם לקהל וגם לשחקנים – אנחנו תמיד באים לנצח".
באופן ספציפי יותר הוסיף המאמן: "אנחנו מתחשבים בכל דבר ומתייחסים ליריבה ולמה שהיא עושה. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות. אנחנו רוצים לשחק בשתי שיטות. אבל מה שחשוב באמת זה הסגנון – איך אנחנו את ההתקפות, איך אנחנו נלחץ, איך אנחנו נתגונן, פחות חשובה לי השיטה".