תפריט
ראשי > חדשות - "כשאתה שחקן מכבי חיפה אתה שואף לנצח כל משחק"
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | ראשון, 08/09/2019,

"כשאתה שחקן מכבי חיפה אתה שואף לנצח כל משחק"

דולב חזיזה, קשר הקבוצה שהגיע בקיץ מבני יהודה, הוסיף בראיון לאתר הרשמי של המועדון: "לקראת קריית שמונה, עם הקהל שלנו באצטדיון, נעשה הכל כדי לנצח"
בשבת הקרובה (18:00, סמי עופר), תארח מכבי את קריית שמונה למשחק ביתי במסגרת המחזור השלישי של ליגת הבורסה לניירות ערך. לאחר שני מחזורים, במאזנה של הקבוצה ארבע נקודות (ניצחון על רעננה ותיקו בדרבי) ופחות משבוע לפני ההתמודדות מול קריית שמונה, התראיין דולב חזיזה לאתר הרשמי של המועדון ודיבר על פתיחת העונה בירוק.

דולב, פתיחת עונה ראשונה במכבי חיפה. עברנו אירופה ושני משחקי ליגה. ספר קצת איך התחושות?
"להגיע למכבי חיפה היה חלום בשבילי אז כשהתחלנו את המשחקים באירופה זאת הייתה חוויה ענקית. בשני משחקי הליגה עד עכשיו מה שבלט לי אישית היה כמה כוח יש לקהל שלנו שדוחף אותנו מהרגע הראשון עד האחרון והיה לו גם חלק במהפך נגד רעננה".

מה ההבדל הכי גדול בין לשחק במכבי חיפה לבין הקבוצות הקודמות בהן שיחקת?
"קודם כל לשחק במכבי חיפה זה מטורף. מועדון ענק ששואף למצוינות כל הזמן וקהל שדוחף אותך בכל מקום. למדתי שכשאתה שחקן מכבי חיפה אתה חייב לשאוף לנצח כל משחק נגד כל יריבה. בקבוצות הקודמת שלי כמו בני יהודה קיבלתי הרבה ערכים ובני יהודה זה מקום שאני לא אשכח ואני מאחל לו תמיד להצליח".

אם היית צריך לתת טיפ אחד לילדים ונערים שקוראים את הכתבה הזו, מהו?
"הטיפ שהייתי נותן זה תמיד להאמין בחלום שלך עד הסוף ולהתמיד בכל דבר שאתה רוצה להשיג".

קריית שמונה בשבת?
"לקראת קריית שמונה, עם הקהל שלנו באצטדיון הביתי נעשה הכל כדי לנצח".

לסיום, משהו קליל. מי השחקן הכי מצחיק בקבוצה ולמה? אסור לכלול את עצמך...
"השחקן הכי מצחיק בקבוצה אהה...ירדן שועה. ילד שתמיד מצחיק את כולם ודואג שתהיה אווירה טובה. יש לנו חדר הלבשה הכי שמח שאני חוויתי וזה דבר חשוב מאוד".

משפט אחרון?
"שיהיה לנו בהצלחה ויאללה מכבי!"

חזיזה בדרבי (צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי)