תפריט
ראשי > חדשות - קבוצת הנוער ארזה חבילות מזון לנזקקים
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | חמישי, 26/09/2019,

קבוצת הנוער ארזה חבילות מזון לנזקקים

כמדי ראש השנה, הגיעו שחקני ואנשי קבוצת הנוער ל"יד עזר לחבר" וארזו חבילות למען מעוטי יכולת. שריף כיוף: "שרק נוכל לתת ולעזור". מנכ"ל העמותה, שמעון סבג: "מכבי חיפה הוא המועדון הכי חברתי בישראל". צילומים: ג'ו הירש האתר הרשמי
השבוע הגיעו שחקני קבוצת הנוער מכבי "הרדי" חיפה, יחד עם המאמן, בני לם, מאמן השוערים, ניר דוידוביץ', מנהל הקבוצה ערן לוין והמנהל המקצועי של המחלקה, לואיס ויסנטה, אל עמותת "יד עזר לחבר" בהדר. במשך מספר שעות, ארזו הירוקים מאות חבילות מזון המיועדות לנזקקים ולניצולי שואה, לקראת ראש השנה.


שוער הקבוצה, שריף כיוף, אמר לאתר הרשמי: "זה מאוד מרגש לעזור לניצולי שואה ולכאלה שאין להם. הלוואי שתמיד נוכל לתת ולעזור, כדי שכולם יוכלו לעשות את החג בצורה מכובדת".


 
מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר", מר שמעון סבג, אמר לאתר הרשמי: "חבילות מזון אלה יעשו את דרכן כבר מחר אל בתיהם של ניצולי השואה והנזקקים בכל רחבי חיפה והצפון. מועדון הכדורגל מכבי חיפה הוא אחד ממועדוני הכדורגל החברתיים שאני מכיר, אם לא החברתי ביותר בישראל. זה כלל לא מובן מאליו שמכבי חיפה עוצרת את אימוניה וזאת רק על מנת לסייע לניצולי שואה ולנזקקים. מאחל לקבוצה הרבה הצלחה".