תפריט
ראשי > חדשות - "תמיד קשה נגד בני יהודה"
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | חמישי, 23/01/2020,

"תמיד קשה נגד בני יהודה"

מרקו בלבול במסיבת העיתונאים לקראת המשחק ביום שני באצטדיון בלומפילד (20:15). על הרכש החדש, "לייו": "שמח מאוד שלייו חתם, אין ספק שהוא יוסיף לנו איזון לסגל"
 צפו: מרקו בלבול במסיבת העיתונאים לקראת בני יהודה

 
מכבי מתכוננת למשחק החוץ מול בני יהודה (שני, 20:15) ומאמן הקבוצה, מרקו בלבול, דיבר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים שהתקיימה במתחם האימונים בכפר גלים. בלבול התייחס ל"לייו", הרכש החדש שחתם במועדון: "אני שמח מאוד שלייו חתם, אין ספק שהוא יוסיף לנו איזון לסגל. הוא שחקן יציב, שחקן איכותי, עם ניסיון בליגה הספרדית. שחקן טוב גם התקפית וגם הגנתית, אז אני שמח מאוד עם ההחתמה שלו".


על המשחק הקרוב מול בני יהודה באצטדיון בלומפילד הוסיף בלבול: "בני יהודה ניצחו את כפר סבא 0:1 במשחק האחרון, אבל זה לא חשוב. תמיד נגד בני יהודה זה משחק קשה. יש להם שחקנים מאוד איכותיים ומאוד מסוכנים בחלק הקדמי. אנחנו נבוא ממוקדים, מוכנים וזהירים כי זה משחק לא פשוט. כמו שאמרנו, זה משחק קשה, קל וחומר אצלם בבית. נצטרך לבוא ולשחק את המשחק שלנו, באותה אינטנסיביות ובאותן אנרגיות. צריך להיזהר מהתקפות המעבר שלהם כי הן קטלניות ולעשות הכל כדי לנצח את המשחק".


המאמן דיבר על הסגל הרחב של הקבוצה ואמר: "המטרה שלי היא שלכל שחקן יהיה מחליף או יהיו לי שני שחקנים על אותה עמדה באותה רמה. זאת המטרה שלי – בסופו של דבר לאזן את זה. אתם רואים שהשחקנים שקמים מהספסל, עושים את העבודה שלהם והשחקנים שמקבלים הזדמנות לשחק בהרכב גם הם עושים את העבודה שלהם. אני מאוד מרוצה מהסגל שלי, יש לי סגל מאוד מאוזן. אנחנו ממשיכים לעבוד על כל מיני התאמות, בעונה ארוכה יש כל מיני תרחישים והאינטנסיביות היא מאוד גדולה ויש פציעות ויש עומס אז חשוב מאוד שלמכבי חיפה יהיה סגל רחב".