תפריט
ראשי > חדשות - רזיאל חוגג יום הולדת עם שחקני מכבי
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | חמישי, 13/02/2020,

רזיאל חוגג יום הולדת עם שחקני מכבי

לאחר שהתמודד עם חיידק טורף ושכב שבועיים בטיפול נמרץ, חגג רזיאל את יום הולדתו שיחול בשבת הקרובה עם שחקני מכבי חיפה. צפו בסרטון המרגש ובתמונות מבית החולים. צילום ומידע: דוברות בית החולים רמב"ם
בוידאו: הביקור המרגש של שחקני מכבי אצל רזיאל עמר בבית החולים
 
בבית החולים "רות" שבחיפה (הקריה הרפואית רמב"ם) חגג היום (חמישי) רזיאל עמר את יום הולדתו ה-6 באופן מרגש במיוחד. רזיאל, המתגורר בקריית אתא, סבל בתקופה האחרונה מחיידק טורף אשר תקף את גופו ואף אושפז לשבועיים בטיפול נמרץ.

בסיום הימים הקשים, אחרי שהתאושש והועבר לטיפול והשגחה במחלקת ילדים, זכה רזיאל לביקור פתע משחקני קבוצת הכדורגל מכבי חיפה, אותה הוא אוהד. יובל אשכנזי, מקסים פלקושצ'נקו וגיל אופק, שסיימו את אימון הבוקר עם קבוצתם, הגיעו לבית החולים כדי לחגוג עם רזיאל את יום הולדתו, שיחול בשבת הקרובה.


בשיאו של הביקור, נעמד רזיאל (הזקוק לשיקום בימים אלו) על רגליו בעזרת קביים, והחל להתמסר בכדור עם השחקנים. ההתרגשות סביב לא פסחה גם על יובל, מקסים וגיל וניכר שהגשמת החלום של רזיאל הפכה לאירוע שהשפיע על כל הסובבים. יאנה, אמו של רזיאל, אמרה לאחר הביקור: "רזיאל מעריץ את מכבי חיפה וחולם להיות שחקן כדורגל. יש לו בבית מדים, צעיפים ואביזרים נוספים של הקבוצה הירוקה. זו הייתה הפתעה מדהימה עבורו".

שחקן מכבי, יובל אשכנזי, הוסיף בהתרגשות: "זו זכות גדולה שניתנה לנו לשמח ילד או כל אדם. זה היה רגע מרגש, לראות את הניצוץ בעין של רזיאל. הרגע הזה שווה המון. מאחל לו רק בריאות".