תפריט
ראשי > חדשות - "ניצחנו במשחק חוץ קשה נגד קבוצה מאומנת"
מאת: האתר הרשמי, מכבי חיפה | שבת, 22/02/2020,

"ניצחנו במשחק חוץ קשה נגד קבוצה מאומנת"

צפו במרקו בלבול אחרי ניצחון החוץ באשדוד. המאמן הוסיף: "אנחנו מוכיחים לאורך כל העונה שיש פה אופי, שיש פה שחקנים שבאים לעבוד"
בוידאו: מרקו בלבול מדבר אחרי הניצחון מול אשדוד

"פתחנו את המשחק מצוין, ניקי יכול היה לעשות 0:1 ואחרי הגול הגענו למצבים, יכולנו לעשות את השתיים ואת השלוש. חצי ראשון שלטנו במשחק, קיבלנו גול נאיבי שאני מאוד כועס עליו. אסור לקבל שער כזה כשאתה שולט במשחק בצורה אבסולוטית. חצי שני קצת פחות טוב שלנו, בסך הכל שלוש נקודות, מחויבות, עבודה קשה של השחקנים, שני שערים ממהלכי כדורגל יפים. ניצחנו במשחק חוץ קשה נגד קבוצה מאוד מאוד מאומנת, איכותית ולדעתי זו קבוצה ששווה פלייאוף עליון מבחינת איכות הסגל שלה".

על האופי של שחקניו הוסיף המאמן: "אנחנו מוכיחים לאורך כל העונה שיש פה אופי, שיש פה שחקנים שבאים לעבוד. מבחינתנו זה שלוש נקודות יקרות, חשובות מאוד ואנחנו שמחים עם הנקודות האלה. צריכים להסתכל רק על המשחק הבא". לסיום, התייחס בלבול לקהל הירוק, שהגיע לדחוף את הקבוצה גם באשדוד: "אני חושב שהקהל שלנו זה האקס פקטור השנה, הרגשנו ממש בבית פה, כאילו זה משחק בית. אני שומע אותם מעודדים אותנו ב-90 דקות, מריעים לנו, דוחפים אותנו ובסוף השחקנים הולכים לחגוג איתם".