תפריט
ראשי > חדשות - תודה לצוותים הרפואיים
מאת: מכבי חיפה | שני, 09/11/2020,

תודה לצוותים הרפואיים

עובדי המועדון הכינו היום (שני) ארוחת בוקר לצוותי הקורונה והצוותים הרפואיים בשלושת בתי החולים בעיר, רמב"ם, כרמל ובני ציון, כהוקרה על הטיפול המסור סביב השעון בתושבי חיפה והצפון
מוקירים את עבודתם של צוותי הקורונה והצוותים הרפואיים בבתי החולים בחיפה.
עובדי המועדון הכינו היום (שני) שקיות הכוללות ארוחת בוקר ושי מתנת המועדון ומסרו אותן לצוותים הרפואיים בשלושת בתי החולים בעיר, רמב"ם, כרמל ובני ציון. זאת כאות הוקרה על עבודתם המדהימה של הצוותים בהתמודדות עם מגפת קורונה.
מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "זו דרכנו הצנועה להמשיך ולהודות לאנשים המופלאים הללו שעושים לילות כימים ונותנים את כל כולם".
ד"ר אוהד הוכמן, מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון: "אני מבקש להודות למועדון הכדורגל מכבי חיפה על תמיכתו בבית החולים ובצוות הרפואי לאורך משבר הקורונה. צוות מחלקת הכתר שלנו הופתע מארוחת הבוקר ומתנות המועדון, שזכו לחיוכים גדולים בקרב אנשי הצוות הנמנים על אוהדי הקבוצה".
מבית החולים רמב"ם אמרו: "רמב״ם ומכבי חיפה משתפים פעולה עשרות שנים גם בספורט, גם בתרומה ובסיוע לקהילה. מחמם את הלב לראות שגם בתקופת המאבק בקורונה, הקבוצה ממשיכה בקשר החם עם סגל בית החולים. היחס החם והעידוד, הם שמעניקים לנו את האנרגיה והמוטיבציה להמשיך בעבודה היומיומית הקשה".
מירב זילברשטיין מבי״ח כרמל: ״צוות בית חולים כרמל התרגש ושמח מאוד לקבל היום בהפתעה משלוח מיוחד ממכבי חיפה, אשר כלל ארוחת בוקר ומזכרות של המועדון. תודה רבה לכם על היוזמה המבורכת".