תפריט
ראשי > מתקנים > אצטדיון סמי עופר

אצטדיון סמי עופר

בשנת 2014 תושלם בנייתו של אצטדיון חדש שייקרא על שם סמי עופר, מעשירי מדינת ישראל, שתרם כ-80 מיליון ₪ למען מטרה זו.

האיצטדיון החדש, שבוודאי ראוי ומכבד את מעמדו של מ.כ. מכבי חיפה כקבוצה המובילה והמתקדמת בישראל, ייבנה במסגרת פרויקט קריית הספורט החדשה, בעלות של כ-430 מיליון ₪.


 

האצטדיון כפי שצולם בחודש יוני 2012. עובדים בשיא הקצב על מנת לעמוד בלוח הזמנים (צילום: אבישי אקהויז)

השלד הגאה של איצטדיון "סמי עופר" מברך את הבאים לחיפה ומבשר על פתיחתו של עידן חדש בעיר הצפונית, וחשוב מכך עידן חדש בכדורגל הישראלי.

האיצטדיון עומד בכל התקנות המחמירות והחדשניות של פיפ"א ואופ"א ויכול לארח משחקים בכל המסגרות הבנילאומיות. הקבוצה תחל לייצר היסטוריה ומסורת בין כותלי האיצטדיון החל מעונת 2014-15. חדרי כושר, חדרי הארחה, חדרי טיפולים, חדרי תקשורת מתקדמים ואולם כדורגל פנימי יתנו לשחקני הקבוצה את כל התנאים להצליח ברמות הגבוהות ביותר.מבט מבחוץ על האצטדיון שיקח את מכבי חיפה צעד קדימה (צילום: אבישי אקהויז)

מנכ"ל המועדון איתמר ציזיק מתייחס לאיצטדיון ומזכיר לכולם מה המטרה האמיתית של הפרויקט "המטרה להעניק לאוהדי הקבוצה חווית צפייה מהמתקדמות בעולם" ובתור אדם שמלווה את התקדמות הפרויקט מקרוב נראה שאיתמר צ'יזיק יודע על מה הוא מדבר. האיצטדיון החדיש שמכיל 30,000 מקומות, נבנה לא רק בהתאם לתנאי השטח והאקלים הישראלי אלה גם בהתאם לאוהד הישראלי. פרט למיקום המצוין של האיצטדיון בפאתי העיר מתכננת ההנהלה לארגן הסעות מתחנות הרכבת והאוטובוסים על מנת להקל על הצופים את ההגעה למתחם. לאחר שהגיעו הצופים למתחם הם יוכלו להינות מהמוזיאון האינטרקטיבי החדיש שצפוי להנעים את זמנם טרם המשחק.

במהלך המשחק יזכו האוהדים להגנה של גג אקוסטי שיאפשר להם להנות מהמשחקים גם בימים בהם איתני הטבע לא ממש מעודדים כדורגל. וכאשר מכבי חיפה בונה איצטדיון אי אפשר בלי מחשבה על החברה והסביבה, האיצטדיון נבנה בצורה ידידותית לסביבה בעל מערכת למחזור מים ותקרה אקוסטית על מנת למנוע רעשים חזקים שיפריעו לסביבה. חשוב מכך, האיצטדיון נגיש לבעלי כל סוגי המוגבלויות. קשה לכם לחכות, גם לנו. להתראות באיצטדיון "סמי עופר"!הדשא כבר הגיע לאצטדיון