תפריט
ראשי > עונת 2019-20 > הקבוצה > סוף פודגוראנו
29
סוף
פודגוראנו
אזרחות
ישראלית
ת. לידה
20/01/2002
קשר
0
1
3

סוף פודגוראנו

מאת איציק הברמן

בכל תפקיד במגרש שתתאימו לו, סוף פודגוראנו לא יילך לאיבוד. החל מגילאי ילדים ב' עת החל את הקריירה שלו במחלקת הנוער של מכבי חיפה, התבלט ולא רק בגלל גובהו.
פודגוראנו הגיע ל"קצף" מחדרה. סבו ואביו שיחקו בקבוצת הפועל המקומי, הצאצא לדור השלישי לא התעצל ואאבע פעמים בשבוע עשה את הדרך מחדרה לחיפה, אם בהסעות של האב או בתחבורה ציבורית.
בכל עונה שיחק בשתי קבוצות מהמחלקה. אחת בגילו והשנייה בגיל מבוגר בשנה. בעונת 2013/14 הבקיע בילדים ג' 40 שערים ובילדים ב' ארבעה נוספים. כעבור עונה היה שותף לזכיית ילדים ב' בגביע המדינה כאשר הוא כובש צמד מול הפועל ראשון לציון (3:3) ומוסיף פנדל מוצלח בבעיטות ההכרעה. באותה עונה (14/15) השתתף בחגיגת שערים גם בילדים א'- ארבעה כיבושים.
חלפה שנה ופודגוראנו המשיך לזעזע רשתות. בילדים א' הבקיע 11 שערים והיה בקבוצה שזכתה בגביע ובמקביל שיחק בנערים ג' גם עמה זכה בתואר אליפות מחוז השרון והבקיע ארבעה שערים.
בקבוצתו המקורית, נערים ג' בעונת 16/17 הסתפק בשער אחד בלבד, את נחת רגלו בעונה ההיא הרגישו שוערי היריבות בליגה לנערים ב' שלא עמדו מול הילד הצעיר בשנה. גילו לא הפריע לו להבקיע 20 שערים. כך גם בעונת 17/18. השתייך לסגל נערים ב' (שער אחד) ובמרבית משחקי העונה לבש את מדי נערים א' בשורותיה תרם מכסת שערים נהדרת (17).
בעונת 2018/19 הוחלט להעלותו לסגל קבוצת הנוער. הספיק לכבוש פעמיים במדי נערים א' ובנוער הבקיע את שער הבכורה שלו. השיא מבחינתו, בעונה בה היה שותף לזכיית קבוצת הנוער מכבי "הרדי" חיפה באליפות, למרות שהליגה הופסקה עקב מגיפת הקורונה.
מכאן לסגל הקבוצה הבוגרת, כשהוא בן 18 בלבד, הדרך הייתה קצרה ומשחק הבכורה שלו , הגם ששותף מספר דקות, נערך בבלומפילד מול מכבי תל-אביב.