תפריט
ראשי > מחלקת הנוער > קבוצות המחלקה

צוות ניהולי

השבוע במחלקת הנוער


ניר רמת השרון נגד נערים ב'- מכבי "יהויכים" חיפה
0-1 לניר רמת השרון
תאריך: 24.11, שעה: 18.00
ילדים ג'- מכבי "עודד" חיפה נגד מ.ס. אשדוד
4-1 למ.ס. אשדוד
תאריך: 27.11, שעה: 11.30
עירוני נשר 2 נגד טרום א' גולדשנפלד - נהלל
2-1 לטרום א' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 27.11, שעה: 13.30
טרום א'- מכבי "יואל" חיפה נגד הפועל חדרה
2-8 לטרום א'- מכבי "יואל" חיפה
תאריך: 28.11, שעה: 14.30
מכבי עמק חפר נגד ילדים ג' גולדשנפלד - נהלל
8-2 לילדים ג' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 28.11, שעה: 10.30
הפועל קטמון ירושלים נגד טרום א'- מכבי "ישעיהו" חיפה
11-1 לטרום א'- מכבי "ישעיהו" חיפה
תאריך: 28.11, שעה: 13.00
מכבי "הרדי" חיפה נגד מכבי נתניה
0-0
תאריך: 28.11, שעה: 12.00
נערים א'- מכבי "עלמני" חיפה נגד מכבי תל אביב
6-1 למכבי תל אביב
תאריך: 28.11, שעה: 14.30
נערים א' "שמעון" - נהלל נגד עירוני טבריה
1-8 לנערים א' "שמעון" - נהלל
תאריך: 28.11, שעה: 11.00
נערים ב'- מכבי "יהויכים" חיפה נגד מ.ס. אשדוד
0-1 ל נערים ב'- מכבי "יהויכים" חיפה
תאריך: 28.11, שעה: 12.30
עירוני קריית אתא נגד נערים ב' "גולדשנפלד" - נהלל
4-0 לנערים ב' "גולדשנפלד" - נהלל
תאריך: 28.11, שעה: 08.30
נערים ג' גולדשנפלד "קצף" נגד הפועל תל אביב
3-4 לנערים ג' גולדשנפלד "קצף"
תאריך: 28.11, שעה: 10.30
נערים ג'- מכבי "מקס" חיפה נהלל נגד הפועל חיפה
1-1
תאריך: 28.11, שעה: 09.00
הפועל כפר סבא נגד ילדים א'- מכבי "מיכאל" חיפה
1-0 לילדים א'- מכבי "מיכאל" חיפה
תאריך: 28.11, שעה: 15.00
ילדים א' גולדשנפלד - נהלל נגד מכבי רחובות
0-3 לילדים א' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 28.11, שעה: 13.00
ילדים ב'- מכבי "שמואל" חיפה נגד מכבי עמק חפר
1-9 ל ילדים ב'- מכבי "שמואל" חיפה
תאריך: 28.11, שעה: 15.00
מ.כ. קריית חיים נגד ילדים ב' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 30.11, שעה: 15.00


טבלת ליגת הנוער


# קבוצה מש' שערים נק'
1. מכבי חיפה 5 0:8 13
2. הפועל קריית שמונה 5 3:6 10
3. הפועל רמת גן 5 6:11 9
4. מ.ס. אשדוד 5 6:10 9
5. מכבי פתח תקווה 5 3:4 9
6. מכבי תל אביב 5 6:6 9
7. הפועל חדרה 5 7:10 7
8. מכבי נתניה 5 5:7 7
9. בני סכנין 5 8:7 7
10. בית"ר טוברוק 5 7:3 7
11. בית"ר ירושלים 5 9:4 7
12. הפועל תל אביב 5 3:4 6
13. הפועל באר שבע 5 12:8 6
14. ניר רמת השרון 5 5:4 5
15. הפועל רעננה 5 5:4 5
16. עירוני נשר 5 9:5 4
17. הפועל נוף הגליל 5 9:6 3
18. הפועל ראשון לציון 5 8:4 2