תפריט
ראשי > מחלקת הנוער > קבוצות המחלקה

צוות ניהולי

יניב כהן יניב כהן
מנהל מחלקת הנוער
שמוליק חנין שמוליק חנין
מנהל מקצועי מחלקת הנוער

השבוע במחלקת הנוער


נערים ב' גולדשנפלד - קצף נגד בני יהודה
0-3 לנערים ב' גולדשנפלד - קצף
תאריך: 16.5, שעה: 17.00
נערים ב' "יהויכים" - נהלל נגד מכבי עירוני יפיע
0-6 לנערים ב' "יהויכים" - נהלל
תאריך: 16.5, שעה: 17.25
מכבי תל אביב נגד נערים א' "יואל" - קצף
1-3 למכבי תל אביב
תאריך: 17.5, שעה: 17.00
ילדים ב' גולדשנפלד - נהלל נגד מכבי נתניה
1-0 למכבי נתניה
תאריך: 19.5, שעה: 16.15
בני סכנין נגד מכבי "שמואל" חיפה
2-0 למכבי "שמואל" חיפה
תאריך: 19.5, שעה: 16.00
בני יהודה נגד ילדים א' "מיכאל" - קצף
3-1 לילדים א' "מיכאל" - קצף
תאריך: 20.5, שעה: 13.10
מכבי עמק חפר נגד ילדים א' גולדשנפלד - נהלל
1-2 למכבי עמק חפר
תאריך: 20.5
נערים ב' גולדשנפלד - קצף נגד מכבי יהויכים חיפה
0-6 לנערים ב' גולדשנפלד - קצף
תאריך: 20.5, שעה: 12.00
נערים ג' "מקס" - קצף נגד הפועל כפר סבא
1-2 לנערים ג' "מקס" - קצף
תאריך: 20.5, שעה: 09.00
בני יהודה נגד ילדים ב' "אפרים" - קצף
3-4 לבני יהודה
תאריך: 20.5, שעה: 11.15
מ.ס.נשר נגד ילדים ג' "עודד" - קצף
10-10
תאריך: 20.5, שעה: 08.30
ילדים ג' גולדשנפלד - נהלל נגד הפועל הוד השרון
3-7 לילדים ג' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 20.5, שעה: 11.00
טרום א' "ישעיהו" - קצף נגד מכבי נתניה
4-1 למכבי נתניה
תאריך: 20.5, שעה: 10.00
טרום א' גולדשנפלד - נהלל נגד בית"ר טוברוק
9-4 לבית"ר טוברוק
תאריך: 20.5, שעה: 09,00
בית"ר טוברוק נגד נערים ג' גולדשנפלד - נהלל
2-1 לנערים ג' גולדשנפלד - נהלל
תאריך: 20.5, שעה: 10.15
הפועל רעננה נגד נערים ב' גולדשנפלד - קצף
תאריך: 23.5, שעה: 17.00
מכבי פתח תקווה נגד נערים ב' "יהויכים" - נהלל
תאריך: 23.5, שעה: 17.00
הפועל כפר סבא נגד נערים א' "יואל" - קצף
תאריך: 23.5, שעה: 19.30
הפועל חיפה נגד נערים א' "שמעון" - נהלל
תאריך: 23.5, שעה: 17.00
ילדים א' "מיכאל" - קצף נגד הפועל באר שבע
תאריך: 24.5
ילדים א' גולדשנפלד - נהלל נגד הפועל כפר סבא
תאריך: 24.5
ילדים ב' "אפרים" - קצף נגד הפועל אשקלון
תאריך: 24.5
נערים ג' "מקס" - קצף נגד הפועל באר שבע
תאריך: 24.5, שעה: 17.00
ילדים ב' גולדשנפלד - נהלל נגד בית"ר טוברוק
תאריך: 24.5


טבלת ליגת הנוער


# קבוצה מש' שערים נק'
1. מכבי "שמואל" חיפה 30 16:59 72
2. הפועל רעננה רועי 30 31:41 58
3. מכבי תל אביב שחר 30 27:49 55
4. הפועל קרית שמונה 30 29:49 49
5. מכבי עירוני פתח תקווה עסיס דוד 30 39:65 46
6. מכבי נתניה שלומי 30 40:42 44
7. בני יהודה תל אביב 30 46:38 43
8. הפועל באר שבע השלושה 30 36:36 42
9. הפועל ניר רמת השרון 30 41:56 41
10. בני סכנין 30 51:54 39
11. הפועל תל אביב ניסנוב 30 36:39 39
12. הפועל ראשון לציון יהודה 30 50:33 31
13. מועדון ספורט עירוני אשדוד 30 46:24 29
14. הפועל אשקלון 30 75:28 26
15. בית"ר טוברוק 30 46:25 24
16. הפועל חיפה רובי 30 50:24 20