תפריט
ראשי > מחלקת הנוער > > קבוצות המחלקה - מכבי "שמואל" חיפה

מכבי "שמואל" חיפה

מכבי "שמואל" חיפה

סגל הקבוצה

שוערים
| 1 | רועי פוקס
| 22 | יקיר חילאי
הגנה
| 2 | יונתן לוי
| 3 | פיטר אליאס
| 5 | עופרי ארד
| 12 | יהב גורפינקל
| 13 | אדם אבו ג'אנב
| 17 | אופק נדיר
| 21 | אלון אזוגי
| 24 | עומרי אזולאי
| 27 | ג'יג'י דרסיליה
קישור
| 4 | סהר דבח
| 6 | מוחמד אבו-פאני
| 7 | ים כהן
| 8 | איתן וולבלום
| 10 | מיכאל בן ברוך
| 14 | איאס עראף
| 16 | ליעד מרדכי
| 20 | טליאס שניר
| 25 | מחמוד ג'אבר
| 26 | דולב בורה
| 29 | מוחמד כנעאן
התקפה
| 9 | עמית זנטי
| 11 | מוחמד עוואד
| 18 | גל קתבי
| 19 | גיא דהן
| 28 | גיל חדד
| 40 | אבי אבוטבול

צוות מקצועי

איתי מרדכי איתי מרדכי
מאמן
ערן לוין ערן לוין
מנהל קבוצה

משנות החמישים הפכה הקבוצה ל"בית חרושת" לכדורגלנים מצטיינים שאיישו את הרכב הקבוצות של חיפה וחלקם אף נמכר לקבוצות באירופה. קבוצת הנוער נקראת על שמו של שמואל ביינהקר ז"ל שהיה יו"ר מחלקת הכדורגל בשנות השישים.

טבלת הליגה


# קבוצה מש' שערים נק'
1. מכבי "שמואל" חיפה 25 11:48 63
2. הפועל רעננה רועי 26 23:36 53
3. מכבי תל אביב שחר 25 19:42 46
4. מכבי עירוני פתח תקווה עסיס דוד 26 29:57 42
5. הפועל קרית שמונה 25 23:39 41
6. בני יהודה תל אביב 26 38:32 36
7. הפועל תל אביב ניסנוב 26 31:33 35
8. בני סכנין 26 45:48 35
9. מכבי נתניה שלומי 26 34:33 35
10. הפועל ניר רמת השרון 25 34:43 33
11. הפועל באר שבע השלושה 25 30:27 33
12. הפועל ראשון לציון יהודה 26 38:30 31
13. מועדון ספורט עירוני אשדוד 26 44:21 24
14. בית"ר טוברוק 26 40:22 22
15. הפועל חיפה רובי 26 41:20 17
16. הפועל אשקלון 25 68:18 16

לוח משחקים

תאריך שעה מסגרת קבוצה מארחת קבוצה אורחת תוצאה
10.9 16:00 1 הפועל אשקלון מכבי "שמואל" חיפה 6-0
17.9 15.45 2 מכבי "שמואל" חיפה הפועל באר שבע 1-2
24.9 11:00 3 הפועל חיפה מכבי "שמואל" חיפה 2-0
1.10 11.00 4 מכבי "שמואל" חיפה ניר רמת השרון 2-3
8.10 15.45 5 מכבי "שמואל" חיפה הפועל קריית שמונה 1-2
15.10 12.00 6 מכבי "שמואל" חיפה הפועל ראשון לציון 0-2
5.11 11.00 7 הפועל רעננה מכבי "שמואל" חיפה 0-1
12.11 12.00 8 מכבי "שמואל" חיפה הפועל תל אביב 0-3
3.12 11.00 9 מ.ס.אשדוד מכבי "שמואל" חיפה 2-0
10.12 12.00 10 מכבי תל אביב מכבי "שמואל" חיפה 1-0
17.12 12.00 11 מכבי "שמואל" חיפה מכבי נתניה 0-3
24.12 12.00 12 מכבי פתח תקווה מכבי "שמואל" חיפה 3-1
31.12 11.00 13 מכבי "שמואל" חיפה בית"ר טוברוק 0-4
7.1 11.00 14 בני יהודה מכבי "שמואל" חיפה 1-0
14.1 11.00 15 מכבי "שמואל" חיפה בני סכנין 1-2
21.1 12.00 16 מכבי "שמואל" חיפה הפועל אשקלון 0-2
28.1 12.00 17 הפועל באר שבע מכבי "שמואל" חיפה 1-1
2.2 19.30 גביע מדינה מכבי "שמואל" חיפה הפועל אשקלון 0-2
11.2 12.00 18 מכבי "שמואל" חיפה הפועל חיפה 0-1
18.2 11.30 19 ניר רמת השרון מכבי "שמואל" חיפה 1-1
25.2 12.00 20 הפועל קריית שמונה מכבי "שמואל" חיפה 1-0
4.3 11.30 21 הפועל ראשון לציון מכבי "שמואל" חיפה 2-0
8.3 23 מכבי "שמואל" חיפה מ.ס.אשדוד 0-2
11.3 11.00 גביע מדינה/שמינית מכבי "שמואל" חיפה הפועל רעננה 1-0
25.3 10.00 24 הפועל תל אביב מכבי "שמואל" חיפה 1-1
1.4 12.00 22 מכבי "שמואל" חיפה הפועל רעננה 0-1
22.4 11.30 26 מכבי נתניה מכבי "שמואל" חיפה 0-1
26.4 15.30 25 מכבי "שמואל" חיפה מכבי תל אביב -