תפריט
ראשי > מחלקת הנוער > > קבוצות המחלקה - נערים ב' גולדשנפלד - קצף

נערים ב' גולדשנפלד - קצף

נערים ב' גולדשנפלד - קצף

סגל הקבוצה

שוערים
הגנה
קישור
התקפה

צוות מקצועי

לוח משחקים

תאריך שעה מסגרת קבוצה מארחת קבוצה אורחת תוצאה
17.9 10.15 1 נערים ב' גולדשנפלד - קצף מכבי יפו קביליו 0-14
24.9 10.15 2 מכבי פתח תקווה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 4-2
1.10 13.00 3 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל רהט 0-11
8.10 11.30 4 נערים ב' גולדשנפלד - קצף מ.ס.אשדוד 2-1
15.10 10.30 5 מכבי תל אביב נערים ב' גולדשנפלד - קצף 2-1
21.10 10.15 6 הפועל רמת גן נערים ב' גולדשנפלד - קצף 6-0
29.10 11.15 7 הפועל באר שבע נערים ב' גולדשנפלד - קצף 4-0
5.11 13.05 8 הפועל תל אביב נערים ב' גולדשנפלד - קצף 0-1
12.11 12.00 9 הפועל פתח תקווה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 2-1
5.12 17.00 גביע מדינה בית"ר חיפה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 6-0
10.12 11.30 10 נערים ב' גולדשנפלד - קצף ניר רמת השרון 0-7
17.12 09.30 11 הפועל ראשון לציון נערים ב' גולדשנפלד - קצף 4-2
24.12 11.00 12 נערים ב' גולדשנפלד - קצף בית"ר ירושלים 0-3
31.12 11.00 13 גדנ"ע תל אביב נערים ב' גולדשנפלד - קצף 5-0
3.1 14.30 גביע מדינה נערים ב' גולדשנפלד - קצף מכבי א.א.פאחם 0-11
7.1 12.00 14 בית"ר ת"א/רמלה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 4-1
14.1 12.10 15 בני יהודה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 1-1
21.1 11.00 16 מכבי יפו קביליו נערים ב' גולדשנפלד - קצף 1-0
28.1 10.30 17 נערים ב' גולדשנפלד - קצף מכבי פתח תקווה 1-1
4.2 11.00 גביע מדינה הפועל רעננה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 0-1
11.2 11.00 18 הפועל רהט נערים ב' גולדשנפלד - קצף 7-0
22.2 15.25 19 מ.ס.אשדוד נערים ב' גולדשנפלד - קצף 2-0
25.2 10.30 20 נערים ב' גולדשנפלד - קצף מכבי תל אביב 1-1
4.3 12.30 21 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל רמת גן 0-3
18.3 12.00 22 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל באר שבע 1-2
25.3 11.00 23 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל תל אביב 2-5
1.4 14.30 24 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל פתח תקווה 0-2
6.4 13.00 25 ניר רמת השרון נערים ב' גולדשנפלד - קצף 7-1
15.4 10.30 26 נערים ב' גולדשנפלד - קצף הפועל ראשון לציון 0-3
6.5 13.15 27 בית"ר ירושלים נערים ב' גולדשנפלד - קצף 6-0
9.5 15.00 28 נערים ב' גולדשנפלד - קצף גדנ"ע תל אביב 0-5
13.5 13.30 29 נערים ב' גולדשנפלד - קצף בית"ר ת"א/רמלה 0-7
16.5 17.00 30 נערים ב' גולדשנפלד - קצף בני יהודה 0-3
20.5 12.00 פלייאוף נערים ב' גולדשנפלד - קצף מכבי יהויכים חיפה 0-6
23.5 17.00 פלייאוף הפועל רעננה נערים ב' גולדשנפלד - קצף 4-0