ברק חתם עד 2024
EN facebook youtube instagram
ברק חתם עד 2024
רביעי , 19/01/2022

ברק חתם עד 2024

מאמן הקבוצה, ברק בכר, חתם היום עם יענקל'ה שחר על הארכת החוזה בשנתיים נוספות. לאחר החתימה אמר: "כמי שגדל ביציע ג׳, זו הגשמה אדירה"

ברק בכר במכבי עד 2024!

המאמן הירוק והמועדון ניהלו מו"מ מהיר מתוך הבנה ברורה כי שני הצדדים רוצים להמשיך את ההתקשרות.

הנשיא, יעקב שחר, וברק, באמצעות סוכנו דודו דהאן, חתמו על הארכת החוזה הקיים בשנתיים נוספות.

לאחר החתימה אמר המאמן: "חשוב לי מאוד לעשות טיפה סדר. נכון שהיו הרבה דיבורים לגביי הנבחרת, וברור שזה חלום של כל מאמן להגיע לשם.

אבל כמי שגדל ביציע ג׳, הגשמה אדירה הייתה קודם כל להיות שותף להחזרת מכבי חיפה לקדמת הבמה.  המציאות בירוק בשנתיים האחרונות הייתה מרגשת, סגירת מעגל נפלאה.

מצאתי כאן פרטנרים אמיתיים, עוזי מור אור שחר, אסף בן דב, גל אלברמן ובעיקר איש אחד, שיש בינינו הבנה עיוורת, יענקל’ה שחר. איש כל כך אמיץ וחכם ואני לא מתבייש לומר שכל יום אני למד ממנו. זו זכות לעבוד עם כזה בוס ולכן, כשישבנו ודיברנו על העתיד, זה לקח פחות מ-5 דקות ללחוץ ידיים לעוד שנתיים קדימה.

יש לנו במועדון צוות שחקנים שחושבים בגדול. עברנו תהליך אדיר ביחד ואנחנו מסתכלים עכשיו עם המון אופטימיות על כל המטרות שלנו קדימה, כדי להמשיך ולשמח את הקהל.

אני זוכר את הקהל גם כשאכזבנו. הם חיבקו אותנו גם ברגעים הקשים, כי הם רואים על המגרש קבוצה שבאה לכל מגרש כדי לשחק כדורגל חיובי ולנצח.

הדחיפה שלהם מדהימה ובכל רגע אני רואה את עצמי כאחד מהם.

ולבסוף, יש לי זכות אדירה להמשיך עם הצוות שלי, אנשים שהולכים איתי שנים, שבאמת משפרים את המועדון ואותי כמאמן.

מחכה לראות את סמי צבוע בירוק כבר השבת, ובשנתיים וחצי הקרובות, לפחות…".

המנהל הספורטיבי של המועדון, גל אלברמן, אמר לאתר הרשמי: "שמחים מאוד על הארכת חוזהו של ברק בכר. ברק מוכיח יכולות מנהיגות ומקצועיות יוצאות דופן אשר משתלבות היטב בחזון המועדון. כולנו ציפייה להישגים רבים ומשותפים בהווה ובעתיד. בהצלחה ברק!".

ברק בכר הגיע כזכור בתחילת העונה שעברה למכבי חיפה וזכה עד כה עם הקבוצה באליפות, באלוף האלופים, בגביע הטוטו וכן רשם העפלה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג.

הסטטיסטיקה של ברק:

ליגה - 54 משחקים, 38 ניצחונות, 7 הפסדים, 9 תיקו. הפרש 43:120, 123 נקודות.

אירופה - 18 משחקים, 8 ניצחונות, 7 הפסדים, 3 תיקו. הפרש 28:33.

גביע מדינה - 6 משחקים, 5 ניצחונות, 1 הפסד. הפרש 5:14.

גביע טוטו - 7 משחקים, 5 ניצחונות, 2 הפסדים. הפרש 3:7.