מסאי דגו מאמן הנוער
EN facebook youtube instagram
מסאי דגו מאמן הנוער
רביעי , 18/05/2022

מסאי דגו מאמן הנוער

המאמן חתם לשנתיים כמאמן קבוצת הנוער של המועדון ואמר: "כבוד גדול עבורי. המטרה לפתח כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת". המנהל המקצועי עופר פביאן: "מאמן מצוין שידוע כמאמן המקדם שחקנים צעירים, שזו המטרה העיקרית של מחלקת הנוער שלנו"

 

 

 

המאמן, מסאי דגו, חתם לשנתיים במועדון ויהיה המאמן הבא של קבוצת הנוער של מכבי חיפה.

מסאי דגו בן ה-36 שאימן את קבוצות הבוגרים של  הפועל כפר סבא, הפועל פ"ת, עירוני ק"ש והפועל עכו, חתם אתמול באמצעות עורך דינו סתיו חכמון על חוזה לשנתיים הקרובות במועדון.

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עופר פביאן: "אני שמח מאד על ההחתמה של מסאי דגו. אני בטוח שנעבוד בשיתוף פעולה מלא ונפרה אחד את השני. מסאי מאמן מצוין עם ניסיון בקבוצות בוגרים וידוע כמאמן המקדם שחקנים צעירים, שזו המטרה העיקרית של מחלקת הנוער שלנו. ההחתמה של מסאי, היא צעד חשוב בדרך להשגת המטרות שלנו. מאחל לו בהצלחה".

מסאי דגו: "כבוד גדול עבורי להצטרף למועדון גדול כמו מכבי חיפה. אני הולך לעבוד קשה ולהחזיר על אמון המועדון בי. המטרה לפתח כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת ובע"ה להצליח ביחד עם כולם".

מועדון הכדורגל מכבי חיפה מודה לאלון חרזי שאימן את קבוצת הנוער, עם עזיבת בני לם. חרזי שב לתפקידו הקודם כמנהל האקדמיה.

מנהל מחלקת הנוער היוצא והמנכ"ל הנכנס, איציק עובדיה: ״אני מוצא חובה נעימה להודות לאלון חרזי על התגייסותו לאימון קבוצת הנוער, אלון נענה לבקשתי להחליף את בני לם עד סיום העונה ועל כך תודתי, אלון ימשיך כמובן ללוות שחקנים במחלקת הנוער במסגרת תפקידו כמנהל האקדמיה בכפר גלים. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לעופר ומסאי הצלחה בתפקידם".