מחווה מרגשת לדניאל ג׳רבי מאשקלון
EN facebook youtube instagram
מחווה מרגשת לדניאל ג׳רבי מאשקלון
שבת , 06/08/2022

מחווה מרגשת לדניאל ג׳רבי מאשקלון

במכבי חיפה התרגשו מאוד לראות את דניאל ג'רבי מאשקלון מתראיין בערוץ 12 ומספר על תחושותיו בעקבות ההסלמה בדרום. את הראיון סיים בקריאת עידוד למכבי. במועדון, החליטו להזמין אותו ואת אביו לקפריסין יחד עם הקבוצה. שחר: ״שמח להעניק להם כמה ימים של שקט ומייחל לימים שקטים לכל תושבי הדרום״.

דניאל מאשקלון מצטרף לטיסה לקפריסין.
 
בעקבות ההסלמה בדרום ראיינו בחדשות 12 את תושבי הדרום על המצב. אחד המרואיינים היה דניאל ג׳רבי, בן ה-10 מאשקלון שסיים את הראיון לכתב יונתן ריגר במילות עידוד דווקא למכבי חיפה.
במועדון צפו בשידורי החדשות, והחליטו להזמין את דניאל ואביו כאורחים של המועדון בטיסה למשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השלישי של ליגת האלופות נגד אפולון לימסול.
מנהלת ה-VIP של המועדון, נורית שרון, יצרה קשר עם האב שהתרגש מהמחווה וסיפר במיידי לבנו על ההפתעה הנעימה. השניים יצטרפו מחר לטיסת הקבוצה לקפריסין כמחווה ומתוך כוונה להעניק להם כמה ימים של שקט בעקבות המצב.
 
נשיא המועדון, יעקב שחר: ״שמח להעניק להם כמה ימים של שקט ומייחל לשקט עבור כל תושבי הדרום ועוטף עזה״
 
אביו של דניאל, עמי ג׳רבי אמר לאתר הרשמי: ״אני לא מאמין, אלו ימים לא פשוטים. תודה על המתנה הזו, דניאל מאושר״.
 
איציק עובדיה, מנכ''ל המועדון אמר לאתר הרשמי: ״גם בימים לא פשוטים אלו, למכבי חיפה תפקיד משמעותי בחברה ובקהילה, ואנחנו מזדהים עם תושבי הדרום וליבנו איתם, נעשה הכל לשמח את תושבי הדרום שעוברים ימים לא פשוטים.
כולנו כמובן מייחלים לביטחון האישי ולחזרה מהירה לשגרה"