תפריט
ראשי > חדשות - הירוקים רושמים הפסד ביתי
מאת: אסף רגב, מכבי חיפה | שבת, 15/04/2017, 18:00

הירוקים רושמים הפסד ביתי

אבידור העלה את האורחת ליתרון בדקה ה-48', שנשמר עד לסיום. גרפיקה: האתר הרשמי מכבי חיפה

מכבי חיפה אירחה הערב באצטדיון "סמי עופר", את בני סכנין, במסגרת המחזור ה- 30 בליגת העל. הירוקים הפסידו 1:0 ונשארו במקום השישי בפלייאוף העליון.

ההרכב הפותח של הירוקים. (גרפיקה: האתר הרשמי)

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה: הירוקים פתחו את המשחק בהתקפה מהירה, בסופה ריאן השיג כדור קרן. הרמת הקרן הגיעה לאלירן עטר, שבעט שטוח מהפינה השמאלית של רחבת ה-16, הכדור פגע ברשת החיצונית של קנדיל. כדור חופשי של ורמוט בדקה ה-13', הורחק על ידי הגנת סכנין, הגיע לראשו של בריק, שהכניס כדור נהדר לעטר. האחרון המשיך בבעיטה שטוחה סמוך לקורה הימנית. דקה לאחר מכן, ואצק בעט חזק מחוץ לרחבה, וסחט הדיפה של קנדיל לקרן. בדקה ה-23' נשלף הכרטיס הצהוב הראשון במשחק, כאשר קגלמאכר ביצע עבירה במרכז המגרש, במטרה לעצור התקפה של האורחת. התקפה נפלאה של הירוקים בדקה ה-26', בה היו מעורבים עטר, ורמוט וקהת, הסתיימה בהרמה של ורמוט לרגלו של קהת, שבעט לרשת החיצונית. בדקה ה-42' ואנדרסון סילבה בעט חזק מ-20 מטרים, גלזר הדף מצוין לקרן.

ריאן מול מוגרבי. צילום: האתר הרשמי (ראובן כהן)

מחצית שנייה: בדקה ה-48', יובל אבידור שחרר פצצה מחוץ לרחבה, שהסתיימה ברשת של גלזר, 1-0 לבני סכנין. 4 דקות לאחר מכן, ביצע גיא לוזון את החילוף הראשון שלו במשחק, כאשר הוציא את ואצק והכניס במקומו את זנטי הצעיר. בדקות ה-56' וה-68', בוצעו שני חילופים נוספים בשורות הירוקים, איתן וולבלום נכנס במקומו של רועי קהת, ומוחמד עוואד נכנס במקום עומר דמארי. דקה לאחר כניסתו, קיבל עוואד כדור מוולבלום ושם אותו ברשת, אך הקוון הרים את הדגל לנבדל והשער נפסל. בדקה ה-71', בעט מוגרבי מסף רחבת ה-16 ומצא את גלזר מוכן. 2 דקות לאחר מכן, זנטי הרים כדור מאגף ימין ומצא את ראשו של עטר שנגח החוצה. בסיום 1:0 לבני סכנין.

הוסיף מהירות להתקפה החיפאית, אך זה לא הספיק. עמית זנטי. צילום: האתר הרשמי (ראובן כהן)