תפריט
ראשי > חדשות - נוער: יש אליפות
מאת: מכבי חיפה | שני, 13/04/2020,

נוער: יש אליפות

קבוצת הנוער של המועדון, מכבי "הרדי" חיפה, הוכתרה היום כאלופת המדינה. האלופה הגאה הובילה לאורך כל העונה בבטחה בצמרת והפער מסגניתה עומד על 11 נקודות. המאמן, בני לם, שזכה לראשונה באליפות: " זה רגע מרגש מאוד עבורי, בכל מקרה היינו זוכים באליפות". צילום: ג'ו הירש האתר הרשמי
יש אליפות לקבוצת הנוער. מכבי "הרדי" חיפה הוכתרה היום כאלופת המדינה בכדורגל. כזכור, מכבי הובילה לאורך כל העונה את ליגת העל לנוער ובפער משמעותי של 11 נקודות מסגניתה, הפועל תל אביב. כל זאת כאשר נותרו 21 נקודות בקופה. הטור הסטטיסטי של הירוקים הצביע על 56 שערי זכות ורק 13 שערי חובה. ב-23 המשחקים, רשמה מכבי 16 ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושני הפסדים בלבד.
ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום כי "הקבוצה שמדורגת במקום הראשון בליגת העל לנוער (מכבי "הרדי" חיפה) מוכתרת כאלופה ותשתתף בליגת האלופות לנוער בעונת המשחקים 2020/21.
זוהי האליפות ה-15 של קבוצת הנוער וה-13 מאז הוקמה ליגת העל לנוער.
מאמן הקבוצה, בני לם, שזכה לראשונה בתואר האליפות, אמר לאתר הרשמי: "זה רגע מרגש מאוד עבורי. אני מקדיש את כל חיי לאימון ילדים ונוער ועבורי זה יום משמח מאוד. עשינו עונה מצוינת ומגיע לבחורים את כל הכבוד. זה שזה נגמר לפני הזמן זה שולי, כי בכל מקרה היינו זוכים באליפות. השאלה היתה רק מתי. אני מודה לצוות שהיה סביבי ולשחקנים שלי".
מנהל מחלקת הנוער, יניב כהן, הוסיף: "זכייה באליפות היא תמיד דבר מרגש. בטח בדרך העוצמתית בה זה נעשה השנה. תפקידה של המחלקה הוא לגדל ולהצמיח שחקנים והדרך בה בני לם והצוות עשו זאת השנה, ראויה להערכה".